Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemHaberZABITA BAYRAM  DENETİMİNDE

ZABITA BAYRAM  DENETİMİNDE

Spread the love

POLATLI BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla denetimlerini sürdürüyor. Polatlı’da düzenli olarak sürdürdüğü denetimlerini Ramazan Bayramı öncesi sıklaştıran Zabıta Müdürlüğü Ekipleri tarafından şehirde faaliyet gösteren tüm alışveriş noktaları denetleniyor.

 Zincir marketlerde fiyat etiketi ve son kullanma tarihi hususunda incelemede bulunan Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri tarafından fırınlar, pastaneler, tatlı satış noktaları ve unlu mamul üretim noktalarında hijyen ve gramaj kontrolleri gerçekleştiriliyor.

POLATLI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ; “HEMŞERİLERİMİZİN BAYRAMI HUZURLU VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KARŞILAMALARI AMACIYLA KONTROLLERİMİZ DEVAM EDİYOR”

Zabıta Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen Ramazan Bayramı denetimleri kapsamında; halk sağlığına uygun bulunmayan, hijyen kurallarına uymadığı belirlenen ve tarihi geçmiş ürün satışı yaptığı tespit edilen işletmelere cezai işlem uygulanıyor. Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden konuya ilişkin gerçekleştirilen açıklamada; “Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın talimatları doğrultusunda yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi alışveriş noktalarında denetimlerimizi hızla sürdürüyoruz. Hemşerilerimizin huzurlu ve sağlıklı bir şekilde Ramazan Bayramı’nı karşılamaları amacıyla tüm esnaflarımıza kontrollerde ve uyarılarda bulunuyoruz. Denetimlerimiz şehrimizin dört bir yanında düzenli olarak sürecek. Tüm hemşehrilerimize hayırlı bayramlar diliyoruz.” Cümlelerine yer verildi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR