Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemHaberÖZTÜRK:İSRAİL’İN ALÇAK SALDIRILARINI ŞİDETLE KINIYORUZ

ÖZTÜRK:İSRAİL’İN ALÇAK SALDIRILARINI ŞİDETLE KINIYORUZ

Spread the love

ÖZTÜRK  : MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN D-8, D-60 HAMLELERİNİN EN ÖNEMLİ HEDEFLERİNDEN BİRİ DE, İSRAİL TERÖRÜ’NE SON VERMEKTİR

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk  İsrail’in Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırısına sert tepki gösterdi. Öztürk “Bu Mübarek Ramazan günlerinde, yine terör estiren İsrail’in sadece İslam dünyasını değil, insanlıktan nasip almış herkesi ayağa kaldıran alçak saldırılarını şiddetle lanetliyoruz.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk  işgalci İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa’da bulunan, Kıble Mescidi’nde namaz kılan Filistinlilere yönelik saldırısına ilişkin açıklamada bulundu.

 Öztürk “Yönetim krizi, siyasi istikrarsızlık ve iç çatışmalardan dolayı iyice bunalan terör devleti İsrail, çareyi İşgal altındaki Doğu Kudüs’te Mescid-i Aksa’ya ve Müslümanlara alçakça saldırmakta buldu.

Kıble Mescidi’ne sığınan Filistinlilere ses bombaları, kauçuk kaplı mermilerle saldıran terör devleti İsrail’in polisi, yüzlerce Filistinli’yi gözaltına aldı ve alçakça zulüm uyguladı.

İçeride büyük kriz yaşayan ve Savunma Bakanı ile bile karşı karşıya gelen terör devleti İsrail’in Başbakanı Netanyahu, insanlık suçlarına bir yenisini ekledi.

Bu Mübarek Ramazan günlerinde, yine terör estiren İsrail’in sadece İslam dünyasını değil, insanlıktan nasip almış herkesi ayağa kaldıran alçak saldırılarını şiddetle lanetliyoruz.

Her zaman ifade ettiğimiz gibi, bugünkü küresel sömürü düzeni, BM’deki ‘Beşli Çete’ hakimiyeti sürdüğü müddetçe İsrail Terörü’nün önüne geçilemeyecektir.

Milli Görüş Lideri Rahmetli Necmettin Erbakan Hocamız’ın ifade ettikleri üzere, “BM, NATO gibi kuruluşlar, Terör Devleti İsrail’in güvenliğini sağlamak için kurulmuşlardır.”

Milli Görüş’ün D-8, D-60 hamlelerinin en önemli hedeflerinden biri de, İsrail Terörü’ne son vermektir.

Bu vesileyle bütün Müslüman devletleri, Siyonizm’e karşı tek yürek olmaya, Terör Devleti İsrail’in zulümlerine son verilmesini sağlamak için “sözden” öteye geçmeye ve D-60’ın kurulması için adım atmaya davet ediyoruz.”dedi.

 HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR