Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaGündemHaberGENÇ VE DİNAMİK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YİĞİTHAN BULAT

GENÇ VE DİNAMİK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YİĞİTHAN BULAT

Spread the love

  Polatlı’ dan genç ve deneyimli  isim Yiğithan Bulat siyasete atılarak CHP Ankara 1. Bölge milletvekili aday adayı oldu. Yiğithan Bulat Kimdir? Genç ve dinamik bir isim olarak, Türkiye’nin geleceği için önemli bir aday adayı olan Yiğithan BULAT, hayatının birçok noktasında başarılı tecrübeler elde etmiştir. Polatlı Eskipolatlı köyünden olan Yiğithan BULAT, ilköğrenimini Sakarya ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra Polatlı Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişimi Sistemleri bölümlerinden mezun olan Yiğithan BULAT, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmada yazılım geliştiricisi olarak görev yapmıştır. Bu görevi sırasında, yazılım alanında önemli deneyimler edinmiştir.İzmir Büyükşehir Belediyesi İştiraki olan İzmir Teknoloji ve İnovasyon A.Ş. firmasında da çalışan Yiğithan BULAT, Aralık 2022’ye kadar görev yapmıştır. Ayrıca, aile şirketi olan Yayıncılık sektöründe   Genel Koordinatör olarak görev alan Yiğithan BULAT, ınternet  haber medyasınında sahibi olduğu haber sitelerinde faaliyet göstermektedir.

Gömülü sistemler ve yapay zeka teknolojisi konusuna ilgi duyan BULAT’ın  bu alanda kendi projeleri ve çalışmaları bulunmaktadır. Şu anda yurt dışına freelance olarak çalışmalarını sürdürmektedir.Sanal İrade Platformu’nun kurucu başkanı olan Yiğithan BULAT, toplumsal konulara duyarlılığını da en üst düzeyde tutarak, hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

İNANIYORUM Kİ, BİRLİKTE EL ELE VEREREK ÜLKEMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIYABİLİRİZ  

Polatlı’dan genç  ve dinamik  bir isim olan  Yiğithan BULAT  öncelikli hedefinin  Türk gençlerinin bütün sorunlarını tüm benliğiyle meclise taşımak ve bu sorunlara çözüm bulmak için canla başla çalışma isteği olduğunu belirtti.BULAT, “gençlerin ve kadınların güçlendirilmesini öncelikli konu olarak belirlemekte ve gençlerin eğitim almaları ve istihdam edilmeleri için çalışmalar yapmak, kadınların da sosyal ve ekonomik hayatta daha fazla söz sahibi olmalarını sağlamak istiyorum. Ayrıca, dijitalleşme ve teknolojik gelişim konularında da çalışmalar yapmak çevre sorunları, ekonomi ve tarım gibi konularına  da ilgi duymaktayım .Polatlı halkından bir vekil olarak yer aldığımda   Polatlı’nın sorunlarını meclise taşıyarak halkın taleplerini en iyi şekilde dile getirmek için canla başla çalışacağım.Ayrıca, ülkemizin içinde bulunduğu zorlu süreçlerde toplumsal birlik ve beraberlik içinde olmak ve ülkemizin güçlenmesi için çalışmalar yapmak da öncelikli hedeflerim arasındadır.Polatlı halkının sorunlarına hakimim ve bu sorunların çözümü için çalışmalar yapacağıma söz veriyorum. Genç bir aday olarak, dinamik bir yaklaşım sergileyeceğim ve yenilikçi fikirlerle hareket edeceğim.Siz değerli Polatlı halkının desteğiyle, gençlerin ve kadınların güçlendirilmesi, dijitalleşme ve teknolojik gelişim, çevre sorunları, ekonomi ve tarım gibi konulara odaklanarak, ülkemizin geleceği için çalışmalar yapmak için elimden geleni yapacağım.Sizlerin desteğiyle, Polatlı’nın ve ülkemizin sorunlarını mecliste gündeme taşıyarak çözüm önerileri sunmak için çalışacağım. İnanıyorum ki, birlikte el ele vererek ülkemizi daha ileriye taşıyabiliriz.”dedi.

 HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR