Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBELEDİYE ARAÇ FİLOSUNA 11 ARAÇ DAHA GİRDİ 

BELEDİYE ARAÇ FİLOSUNA 11 ARAÇ DAHA GİRDİ 

Spread the love

 POLATLI BELEDİYESİ YENİ HİZMET ARAÇLARIYLA GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

Polatlı Belediyesi ‘Gücümüze Güç Katıyoruz’ parolasıyla satın aldığı yeni hizmet araçlarıyla araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Temizlik İşleri Müdürlüğü envanterine kattığı 11 temizlik aracı ve yeni kamyonlarla filosunu genişletmeye başlayan Polatlı Belediyesi; farklı birimlerde görevlendirilmek üzere 11 yeni hizmet aracı daha satın aldı.

Kiralama maliyetlerinin artışıyla harekete geçen Başkan Yıldızkaya Belediyenin öz kaynaklarıyla alımı yapılan yeni araçlarla geleceğe dönük önemli bir yatırıma daha imza attı. Belediye envanterine katılan yeni hizmet araçları aylık ve yıllık olarak ödenen kiralama maliyetlerini ortadan kaldırarak; Polatlı Belediyesi’nin uzun yıllar kullanacağı sıfır araçlara sahip olmasını sağladı. Dün itibariyle Polatlı Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda teslim alınan 8 adet hizmet aracı ve 3 adet kamyonet ile son altı ay içerisinde satın alınan yeni araç sayısı toplam 22 oldu. Geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde Cumhuriyet Meydanı’nda lansmanı gerçekleştirilen yerli ve milli üretim 9 Adet Çöp Kamyonu, 1 Adet Yol Süpürme Aracı, 1 Adet Damperli Kamyonun ardından satın alınan 8 Adet Hizmet Aracı ve 3 Adet Kamyonet Yeni Belediye Logolarıyla kurumsal hale getirilerek hizmet vermeye başladı.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “ÜRETKEN BELEDİYECİLİK PAROLASIYLA YARINLARIMIZA ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPMAYI SÜRDÜRÜYORUZ”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada; “Son dönemde artış gösteren maliyetlerin ardından kiralamadan vazgeçerek, şehrimize yüzde yüz kendi araçlarımızla hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz dönem Fen İşleri Müdürlüğümüze, kısa süre önce de Temizlik İşleri Müdürlüğümüze yeni araçlar alarak filomuzu yenilemeye başlamıştık. Bu hafta itibariyle satın aldığımız 11 Yeni Hizmet aracı ile gücümüze güç kattık. Üretken Belediyecilik parolasıyla şehrimizin geleceğine, belediyemizin yarınlarına yaptığımız yatırımlarla Polatlımız için hep birlikte dünden daha fazla çalışıyoruz. Yeni araçlarımızın şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, tüm personellerimize başarılar diliyorum.”ifadelerine  yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR