Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemHaberAVCI'DAN KADİR GECESİ KUTLAMASI

AVCI’DAN KADİR GECESİ KUTLAMASI

Spread the love

AVCI POLATLI HALKININ KADİR GECESİNİ KUTLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Kadir Gecesi dolayısıyla yazılı bir açıklama yaparak tüm inananların bu kutsal gününü kutladı.

 Avcı ‘’ Başta kıymetli Polatlılı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gecenin tüm insanlığa ve dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum. ‘’ dedi.

Kadir gecesinin kutsiyetine dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ”On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşarken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne yeniden kavuşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, duaların ve tövbelerin kabul olduğu bu gece; birlik ve beraberliğimizin pekişmesi, manevi huzurumuzun artması için de eşsiz bir fırsattır. Cenab-ı Allah’ın rahmetinin yeryüzünü kuşattığı bu gece, bütün günahlarımız için af dilememiz adına da en güzel vesiledir. Bu duygu ve düşüncelerle başta kıymetli Polatlılı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gecenin tüm insanlığa ve dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu. 

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR