Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberYILDIZKAYA:KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

YILDIZKAYA:KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

Spread the love

BAŞKAN YILDIZKAYA “DUALARIMIZ MÜŞTEREK , KARDEŞLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Polatlı halkının Kadir Gecesini tebrik etti. Yıldızkaya “

Polatlılı hemşehrilerimiz olmak üzere milletimizin ve tüm Türk-İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Kadir Gecemiz mübarek olsun”dedi.

“Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ni hep birlikte karşılamanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz”ifadelerine yer vererek Kadir Gecesini tebrik eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya “Mübarek Kadir Gecesi İslam Aleminin üzerine güneş gibi doğan; kutlu, bereketli ve rahmani bir hazinedir. Rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’in içinde dualarla karşıladığımız Kadir Gecesi tüm İslam Alemi için büyük önem taşımaktadır.

Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim bu kutlu gecede inmeye başlamış ve yeryüzü böylelikle ilahi nimet ve nurla taçlandırılmıştır. Kadir Gecesi esenlik, huzur ve müjdelerle dolu manevi bir zaman dilimidir. Bu mübarek gecede manevi güzellikler tüm inananların yüreğine su serpecek, umutları çoğaltıp, gönülleri dua ve dileklerle buluşturacaktır. Kadir Gecesi’nin sunduğu imkan ve fırsatlar çerçevesinde; tüm İslam Aleminin huzur ve sükûnete, barış ve sakinliğe, dirlik ve düzene erişmesini Cenab-ı Allah’tan (C.C.) diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Polatlılı hemşehrilerimiz olmak üzere milletimizin ve tüm Türk-İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Kadir Gecemiz mübarek olsun”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR