Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemHaberYILDIZKAYA : RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

YILDIZKAYA : RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Spread the love

YILDIZKAYA : SICAK YUVALARINDAN UZAK KALAN VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE İLK BAYRAMIMIZI KARŞILAYACAK OLMANIN BURUKLUĞUNU HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ

 Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya  Polatlı halkının  Ramazan Bayramını kutladı. Yıldızkaya   “Mübarek Ramazan Bayramımızın; ülkemizin sağlık ve mutluluğuna vesile olması dileğiyle; başta Polatlımız olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”sözlerine yer verdi.

 Polatlı Belediye  başkanı Mürsel Yıldızkaya  Polatlı halkının Ramazan bayramını  tebrik etti. Yıldızkaya bayram mesajında depremzedeleri unutmadı.  Ülkemizde yaşanan deprem felaketine  ilişkin mesaj veren Yıldızkaya “Milletçe yüreklerimizi yakan deprem felaketinde hayatlarını kaybeden kardeşlerimizin acıları ve anıları içimizde tazeliğini korurken; sıcak yuvalarından uzak kalan vatandaşlarımızla birlikte ilk bayramımızı karşılayacak olmanın burukluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Deprem felaketi neticesinde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim tekrarını yaşatmasın, Büyük Türk Milleti’ni tüm felaketlerden korusun.”dedi.

 Yıldızkaya Bayram mesajında “ Rahmeti, bereketi ve mağfireti ile gönüllerimize huzur iklimi getiren mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken; tüm İslam alemini birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü ile kuşatan bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı pek çok iyiliğin ve güzelliğin harmanlandığı, toplumumuzu kaynaştıran, yardımlaşma ruhumuzu yaşatan kıymetli bir zaman dilimidir.

Tüm Türk İslam aleminin sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde geçirmesini dilediğimiz Ramazan Bayramı; hemşehrilerimizi birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk ve hoşgörü duygularını güçlendiren en önemli değerlerimizden biridir. Ramazan Bayramımız; tuttuğumuz oruçların mükafatıdır. Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan bereketli ve rahmani bir hazinedir.Bu duygu ve düşüncelerle;Mübarek Ramazan Bayramımızın; ülkemizin sağlık ve mutluluğuna vesile olması dileğiyle; başta Polatlımız olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR