Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGündemHaberBULACAK: POLATLI HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

BULACAK: POLATLI HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Spread the love

KAYMAKAM BULACAK :  HALKIMIZIN HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMELERİ İÇİN TÜM TEDBİRLER ALINDI

. Polatlı  Kaymakamı  Murat Bulacak Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Kaymakam Murat Bulacak yayınladığı mesajında “Bayram süresince, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de siz değerli Polatlılı hemşehrilerimizin, bayramını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için ilgili kurumlarca gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Tüm Polatlılı hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak Polatlı halkının Ramazan Bayramını kutladı. Bulacak Bayram kutlama mesajında  “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ı, bütün coşkusuyla yaşamanın ve bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Ramazan Bayramında, başta anne ve babalarımız, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmamalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz.  Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de kucak açmalıyız.”dedi.

 İİLÇEMİZDE TÜM BAYRAM TEDBİRLERİ ALINDI

Polatlı da Ramazan Bayramına yönelik kurumlarca tüm tedbirlerin alındığını belirten Bulacak “Bayram süresince, ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de siz değerli Polatlılı hemşehrilerimizin, bayramını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için ilgili kurumlarca gerekli tüm tedbirler alınmıştır.Bilindiği gibi her bayramda artan trafik yoğunluğu sebebiyle kazalarda da artış yaşanmaktadır.  “Bayramınız Kemerli Olsun” Trafikte Her Yıl Daha İyiye”, “Kemerim Hep Aklımda”, “Yayalar Kırmızı Çizgimiz”, “Yol Ver Hayata” ve “Bir Hareketine Bakar Hayat” mottoları ile vatandaşlarımızın trafik kurallarına hassasiyet göstermelerini bekliyor, hiçbir vatandaşımızın bayram sevincinin hüzne dönüşmemesini temenni ediyorum. Bu duygular içinde Başta Şehit Aileleri olmak üzere Kahraman Gazilerimizin ve tüm Polatlılı hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesi, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR