Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberYILDIZKAYA  MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA İSTİŞAREDE 

YILDIZKAYA  MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA İSTİŞAREDE 

Spread the love

Havaların ısınmasıyla birlikte şehrin dört bir yanında çalışmalarına ve yeni projelerine hız kazandıran Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Yenidoğan, Poyraz ve Gedikli Mahallelerini ziyaret ederek muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Köylerin ihtiyaçları, yapılması planlanan çalışmalar, tadilatlar, çevre düzenleme işlemleri ve yeni projeler hususunda mahalle muhtarları ile istişarelerde bulunan Başkan Yıldızkaya vatandaşların taleplerini dinledi. Köy ziyaretleri boyunca Başkan Yıldızkaya’ya Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Belediyeye bağlı mimar, mühendis ve harita teknikerleri eşlik etti.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “TÜM GÜCÜMÜZLE ŞEHRİMİZ İÇİN ÜRETMEYE, ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Vatandaşların talepleri doğrultusunda bu yıl içerisinde köylerde önemli çalışmalara imza atacaklarını, bir çok kırsal mahallede yeni projeler, tadilatlar ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştireceklerini belirten Başkan Yıldızkaya konuya ilişkin sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “Yapımına başlayacağımız Yeni Mahalle Konaklarımız, köylerimizin ihtiyaçları, diğer projelerimiz ve çalışmalarımız kapsamında incelemelerde bulunmak amacıyla Yenidoğan, Poyraz ve Gedikli Mahallelerimizi ziyaret ettik. Değerli Muhtarlarımızın, Kıymetli Hemşehrilerimizin taleplerini dinleyerek, istişarelerde bulunduk. Şehrimizin dört bir yanında tüm gücümüzle çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.” Cümlelerine yer verdi.

8 FARKLI KÖYDE YENİ MAHALLE KONAKLARI YAPILMASI PLANLANIYOR

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından başlatılan 2023 Yılı Yeni Projeler Zinciri kapsamında Belediye Ekipleri tarafından 8 farklı köyde yeni mahalle konakları yapılması planlanıyor. Türkkarsak, Sazılar, Gülpınar, Ömerler, Yenimehmetli, Kabak, Yenidoğan ve Tatlıkuyu Mahallelerinde vatandaşlarla buluşturulması planlanan Yeni Mahalle Konakları ile Başkan Yıldızkaya şehrin dört bir yanında olduğu gibi bir çok önemli esere daha imza atmış olacak. İhale sürecine start verilen Yeni Mahalle Konaklarının içerisinde muhtarlık ofisi, kıraathane, misafirhane, düğün ve toplantı salonu bulunacak. Yeni projeler ile vatandaşlar kırsal mahallelerde de yeni sosyal yaşam alanlarına sahip olacak.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR