Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGündemHaberPOLATLI BELEDİYESİ  GIDA PAKETLERİNİ DAĞITIYOR

POLATLI BELEDİYESİ  GIDA PAKETLERİNİ DAĞITIYOR

Spread the love

“BAŞKAN YILDIZKAYA’NIN DESTEĞİ İLE HAZIRLANAN PAKETLER İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN EVLERİNE ULAŞTIRILIYOR”  

Polatlı Belediyesi Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla gıda paketi, günlük sıcak yemek ve hilal kart yardımlarına devam ediyor. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteği ile Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan gıda paketleri ihtiyaç sahibi vatandaşların adreslerine teslim ediliyor.

 Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuruda bulunan ve Polatlı Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışması ile İçişleri Bakanlığı sistemi üzerinden ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen aileler; yıl boyunca olduğu gibi Ramazan Ayı’nda da Hilal Kart, gıda paketi ve günlük sıcak yemek yardımlarından yararlanıyor.

BİNLERCE AİLEYE RAMAZAN AYI BOYUNCA YARDIM ULAŞTIRILACAK

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan gıda paketleri Polatlı Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tüm mahallelerde ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine ulaştırılıyor. Her ay yüzlerce vatandaşa Hilal Kart Projesi aracılığıyla destekte bulunan ve mahallelerde kurduğu Gönül Sofralarında binlerce vatandaşı ağırlayan Polatlı Belediyesi; sosyal belediyecilik anlayışıyla Ramazan Ayı boyunca binlerce ihtiyaç sahibine daha yardım ulaştırmayı hedefliyor.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “KİMSEYİ AÇ VE AÇIKTA BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Ramazan Ayı dolayısıyla şehrin dört bir yanında devam eden yardımlara ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada; “İhtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak için yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz günlük sıcak yemek, gıda paketi ve hilal kart yardımlarımıza mübarek Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte hız kazandırdık. Ekiplerimiz günün ilk saatlerinden başlayarak yardımlarımızı kıymetli hemşehrilerimize ulaştırıyor. Gıda paketlerimiz Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerimizle buluşuyor. Hilal Kart projesi aracılığı ile her ay yüzlerce ailemize yardım etmeye devam ediyoruz. Mahallelerimizde kurduğumuz Gönül Sofralarımızda binlerce hemşehrilerimize sıcak yemek ikramında bulunuyoruz. Tüm bu yardımlarımız aracılığı ile ihtiyaç sahibi kıymetli ailelerimizin yanlarında olmaya, ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. İhtiyaç sahibi tek bir ailemizi aç ve açıkta bırakmamak için çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR