Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberEMEKLİLERE YARDIM DESTEĞİ BAŞKAN YAVAŞ'TAN

EMEKLİLERE YARDIM DESTEĞİ BAŞKAN YAVAŞ’TAN

Spread the love

MANSUR YAVAŞ’TAN EMEKLİLERE DESTEK

Ekonomik sıkıntılar nedeniyle Başkentlilerin her anında yanında olan Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de emeklilerin yanında olacak. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla emeklilere çağrıda bulunan Mansur Yavaş, “İnsanı önceleyen belediyecilik darda olanın yanında olmaktan geçer. Emeklilerimizin durumlarında bir iyileştirme yapılamadı. Bu yüzden şartları uyan tüm emekli hemşehrilerimiz sosyal yardımlardan yararlanmak için belediyemize başvurabilirler” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentlilerin yanında olmaya ve çeşitli destek projelerine imza atmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ekonomik şartlarda zor zamanlar geçiren emekli vatandaşların sosyal yardımlardan yararlanmak için belediyeye başvuruda bulunabileceğini duyurdu.

“İNSANI ÖNCELEYEN BELEDİYECİLİK DARDA OLANIN YANINDA OLMAKTAN GEÇER”

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla emeklilere seslenen Yavaş, https://sosyalhizmetler.ankara.bel.tr adresi üzerinden başvuruda bulunabileceklerini belirterek, “İnsanı önceleyen belediyecilik darda olanın yanında olmaktan geçer. Emeklilerimizin durumlarında bir iyileştirme yapılamadı. Bu yüzden şartları uyan tüm emekli hemşehrilerimiz sosyal yardımlardan yararlanmak için belediyemize başvurabilirler” dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR