Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaGündemHaberBELEDİYE YAZ SPOR OKULUNU AÇIYOR 

BELEDİYE YAZ SPOR OKULUNU AÇIYOR 

Spread the love

POLATLI BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULU 2023 YILI KAYITLARI BAŞLADI

 Her sene yaz boyunca yüzlerce öğrencinin birbirinden farklı branşlarda sporla buluşmalarına ve uzman antrenörlerden eğitim almalarına imkan sağlayan Polatlı Belediyesi Yaz Spor Okulu 2023 Yılı kayıtları bu hafta itibariyle başladı. Dönem sonu yapılan seçmelerle Polatlı Belediye Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren takımların altyapılarının da güçlü hale gelmelerini sağlayan Polatlı Belediyesi Yaz Spor Okulu bu yıl yine 8 farklı branşta öğrencilere kapılarını açacak.

Polatlı Belediyesi   2023 Yılı yaz döneminde ,bol, Basketbol, Hentbol, Voleybol, Taekwon-do, Masa Tenisi, Jimnastik ve Güreş gibi birbirinden farklı branşlarda yüzlerce öğrenciyi sporla buluşturacak .Yaz Spor Okulu  Eylül ayına kadar eğitim vermeye devam edecek.

8 FARKLI BRANŞTA UZMAN ANTRENÖRLER EĞİTİM VERECEK

Yaz Spor Okulu 2023 Yılı kayıt dönemini bu hafta itibariyle başlatan Polatlı Belediyesi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Her yıl yaz dönemi olduğu gibi birbirinden farklı branşlarda gençlerimizi ve çocuklarımızı sporla buluşturmak adına 2023 Yılı Yaz Spor Okulu hazırlıklarımızı tamamladık. Kayıt yaptırmak isteyen kıymetli hemşehrilerimiz Fevzi Çakmak Caddesi Polatlı Kent Konseyi Binası 3. Katta bulunan ofisimize şahsen başvuruda bulunabilirler. 0312 623 39 39 ve 0507 692 10 91 numaraları üzerinden branşlarımıza ve kayıt sürecine ilişkin bilgi alabilirler. Tüm kıymetli hemşehrilerimizi geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yaz boyunca sporla buluşturmak adına Yaz Spor Okulumuza kayıt yaptırmaya davet ediyoruz.” Cümlelerine yer verildi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR