Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaGündemHaber2023 HEDEFLERİNE KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA İÇİNDE YÜRÜYECEĞİZ

2023 HEDEFLERİNE KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA İÇİNDE YÜRÜYECEĞİZ

Spread the love

DEMİR  :NEVRUZ’UN AZİZ MİLLETİMİZ İÇİN GÜZELLİKLER VE İYİLİKLER GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Ak Parti  Polatlı ilçe Başkanı Aysel Demir Nevruz Bayramını kutladı. Demir 2023yılı hedeflerine  birlik beraberlik ve kardeşlik  içine yürüyeceklerinin altını çizerek “Başkan Demir’den Nevruz mesajı;   Yeni başlangıçların, umudun, kardeşliğin, dayanışmanın sembolü Nevruz Gününü tebrik eden Demir,”Kadim medeniyetimiz, barış, hoşgörü, sevgi ve kardeşlik gibi evrensel değerlerin hakim olduğu topraklarda yükselmiş, ecdadımızdan bizlere ayrımcılığa yer vermeyen, birlik ve beraberliğin esas olduğu yüce hasletler miras kalmıştır.” değerlendirmesini yaptı.

Ak Parti  Polatlı ilçe Başkanı Aysel Demir Nevruz Bayramı kutlama mesajında “

Her zaman haktan, adaletten ve barıştan yana tutum alan aziz milletin, 2023 hedeflerine de kardeşlik ve dayanışma içinde yürüyeceğini, refah ve huzur içinde bir geleceğin inşasına katkıda bulunacağını belirten Demir,şunları kaydetti:

“Bugün Orta Asya’dan Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada coşkuyla kutlanan, baharın müjdecisi Nevruz’un, sahip olduğumuz değerlerin, zenginliklerin hatırlanmasına, korunmasına ve yeni nesillere aktarılmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Bolluğun ve bereketin bayramı Nevruz’un aziz milletimiz için güzellikler ve iyilikler getirmesini diliyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR