Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaGündemANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNE BAKIM ONARIM ATÖLYESİ KURDU

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNE BAKIM ONARIM ATÖLYESİ KURDU

Spread the love

Ankara Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı deprem bölgesinde kurduğu atölyede 500’den fazla araç ve iş makinesinin bakım onarımını gerçekleştirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi deprem bölgesinde kurduğu yerleşkelerde bölgede oluşabilecek her ihtiyaca yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından tüm birimleriyle harekete geçen Ankara Büyükşehir Belediyesi, bölgede kurduğu araç bakım onarım atölyesi ile enkaz kaldırma ve yardım dağıtma gibi faaliyetlerde kullanılan kamu ve belediye araçlarına hizmet veriyor.

500’DEN FAZLA ARAÇ VE İŞ MAKİNESİNİN BAKIM ONARIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ABB Başkanı Mansur Yavaş, Makine ikmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerinin kurduğu atölyelerde 500’den fazla araç ve iş makinesinin bakım onarımının gerçekleştirildiğini açıkladı. Yavaş, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Deprem bölgesinde kurduğumuz atölyede bugüne kadar 500’den fazla araç ve iş makinesinin bakım onarımını gerçekleştirdik. Ayrıca bölgede ring yapan tankerlerimizle, araç, iş makinesi ve jeneratörlerin yakıt ikmallerini sağlıyoruz.”dedi.

HBR Aysun Yılmaz Benli

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR