Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberYILDIZKAYA : GAYRET, EMEK VE ÇALIŞMALARINIZIN MEYVESİNİ ALACAĞINIZ SINAV HEYECANINIZA YÜREKTEN KATILIYORUM

YILDIZKAYA : GAYRET, EMEK VE ÇALIŞMALARINIZIN MEYVESİNİ ALACAĞINIZ SINAV HEYECANINIZA YÜREKTEN KATILIYORUM

Spread the love

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya  Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek olan tüm adaylara başarılar diledi. Başkan Yıldızkaya “

Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Polatlımızda da kıymetli evlatlarımızın katılacağı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Geleceğimizin mimarı gençlerimiz yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını almak ve kendilerine güzel bir gelecek inşa etmek için gayret gösterecekler. 

Sınavların sonuçları ne olursa olsun gençlerimiz bizler için en büyük değerdir. Hep birlikte gençlerimizi kendilerine, ailelerine, topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan; çevresi ile barışık, toplumla iyi ilişkiler kuran, işbirliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, dürüst, erdemli, iyi ve mutlu birer evlat olarak yetiştirmek en büyük dileğimiz ve gayemizdir.

Sevgili Gençler;

Gayret, emek ve çalışmalarınızın meyvesini alacağınız sınav heyecanınıza yürekten katılıyorum. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bu duygu ve düşüncelerle 17-18 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak tüm evlatlarımıza başarılar diliyor, gözlerinden öpüyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR