Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaGündemHaberVatandaş İstedi Ertuğrul Başkan Yaptı

Vatandaş İstedi Ertuğrul Başkan Yaptı

Spread the love

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda Saray Fatih Mahallesine kurulan Pazar yerini ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana her zaman halkın içinde olan, talep ve önerilerine büyük ehemmiyet veren Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, mahalle sakinlerinin talepleri üzerine Saray Fatih Mahallesi’ne yeni açık pazar yeri kurdurdu.

 ‘‘Mahalle sakinlerimiz istedi, biz de değerlendirdik’’
 
Vatandaşların talepleri doğrultusunda yeni Pazar yerinin hizmete açıldığını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘Mahalle sakinlerimiz istedi, biz de değerlendirdik. Saray Fatih Mahallesi Turgut Reis sokağa kurduğumuz pazarımızda alışveriş yaptık. Vatandaşlarımız uzun süredir talepte bulunuyorlardı. Diğer pazarlara gidip gelmek de zorlanıyorlardı. Yeni Pazar alanımız hemşehrilerimize büyük kolaylık sağlayacak. Kurulan pazarın devam etmesi için, mahalle sakinlerimizin alışverişlerini buradan yapmasını bekliyoruz’’ dedi.
 
 
Turgut Reis Sokakta hizmet vermeye başlayan Pazar yerindeki esnafların açtığı tezgâhları tek tek dolaşan Başkan Ertuğrul Çetin, Pazar alışverişi yapmak için gelen vatandaşlarla da sohbet etti.Hbr-Aysun Yılmaz Benli

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR