Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberTÜRKİYE EMLAK DANIŞMANLARI BİRLİĞİ KURULDU

TÜRKİYE EMLAK DANIŞMANLARI BİRLİĞİ KURULDU

Spread the love

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Hakan Akçam’ın önderliğinde Türkiye’nin en büyük çatı meslek birliği Türkiye Emlak Danışmanları Birliği resmen kuruldu.

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası (ATEM) Başkanı Hakan Akçam’ın önderliğinde Türkiye’nin en büyük çatı meslek birliği Türkiye Emlak Danışmanları Birliği resmen kuruldu. Birliğin Onursal Başkanı da gayrimenkul sektörünü damga vuran bir isim olan Salim Taşçı oldu.

ATEM Başkanı Hakan Akçam, yaptığı açıklamada “Türkiye Emlak Danışmanları Birliğimizin resmî olarak kuruluş başvurusunu gerçekleştirirdik. 54 ilde il temsilciliklerimizi oluşturduk” dedi.

ATEM Başkanı Hakan Akçam’ın verdiği bilgiye göre Türkiye Emlak Danışmanları Birliği Ağrı, Amasya, Artvin, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Çankırı, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Isparta, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kütahya, Kahramanmaraş, Nevşehir, Niğde, Rize, Sinop, Tokat, Tunceli, Uşak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Bartın, Kilis ve Düzce’de il temsilciliklerini oluşturdu.

Eylül sonuna kadar tüm il ve ilçelerde temsilciliklerin oluşturulacağını bildiren ATEM Başkanı Hakan Akçam’ın açıklaması şöyle:

“Türkiye Emlak Danışmanları Birliğimizin resmî olarak kuruluş başvurusunu gerçekleştirirdik.
54 ilimizde il temsilciliklerimizi oluşturduk. Önümüzdeki ay sonuna kadar Türkiye’de tüm ilçe ve illerimizde temsilciliklerimiz oluşturacağız.

Artık Türkiye’de en büyük çatı mesleki birlik olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz. Mesleği için bizlerle yürümeyi tercih eden tüm başkanlarımıza teşekkür ederim.”

ONURSAL BAŞKAN SALİM TAŞÇI

Bu arada ATEM Başkanı Hakan Akçam, kuruluşunu tamamladıkları Türkiye Emlak Danışmanları Birliği’nin Onursal Başkanının gayrimenkul sektörünü damga vuran bir isim olan Salim Taşçı olduğunu bildirdi. Akçam, “Türkiye’de kendini ispat etmiş meslek büyüğümüz, üstadımız, bizlere hiç bir zaman desteklerini esirgemedi. Sayın Salim Taşçı’ya bu görevi kabul ettiği için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

TAŞÇI’DAN AKÇAM’A TEBRİK

Öte yandan Birliğin Onursal Başkanılğı’na getirilen Salim Taşçı, birliğin kuruluşu ve yapılan önemli çalışmalarla ilgili olarak UATEM Buaşkanı Hakan Akçam’ı kutladı. Taşçı şunları söyledi:

“Değerli Başkanımız: Oda Başkanlığını aldığınız günden bu güne, icraatlarınızı, beyanatlarınızı zevkle ve kıvançla takip ediyorum. Allah yardımcınız olsun…
Türkiye Emlak Danışmanları Birliğini teşekkül ettirmeniz, mesleğimiz açısından çok yol katedecektir. Birlikten kuvvet doğar. Bir ağabeyiniz olarak, şahsımı hep yanınızda kabul edin. Mümtaz şahsınızda, birlik mensuplarına, kıymetli meslektaşlarıma, Sevgi, saygılarımı sunarım.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR