Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberPOLATLI BELEDİYESİ YKS TERCİHLERİNDE DESTEK  VERECEK

POLATLI BELEDİYESİ YKS TERCİHLERİNDE DESTEK  VERECEK

Spread the love

DESTEK EĞİTİM MERKEZİ ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla kurulan ve her yıl 1000’den fazla öğrenciye ücretsiz eğitim imkanı sunan Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi tarafından öğrencilere Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercihleri hususunda  bu yılda  ücretsiz rehberlik hizmeti verilecek.

YKS 2023 sonuçları ÖSYM takvimine göre bu yıl 20 Temmuz tarihinde erişime açılacak.YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar için tercih süreci de başlayacak. Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla kurulan ve her yıl 1000’den fazla öğrenciye ücretsiz eğitim imkanı sunan Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi tarafından öğrencilere Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercihleri hususunda  bu yılda  ücretsiz rehberlik hizmeti verilecek.

 Uzman kadrosuyla yıl boyunca gerçekleştirdiği dersler, etütler ve deneme sınavları ile öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlayan Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi  YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından  gerçekleştirilecek olan tercih döneminde de öğrencilerin yanında oluyor.Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi’ne gelen öğrenciler; alanında uzman öğretmenlerden Üniversite tercihleri konusunda destek alabilecekler. YKS tercihleri konusunda rehberlik hizmeti almak isteyen tüm öğrenciler Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi’ne şahsen gelerek veya 0312 622 21 17 numarası üzerinden arayarak konuya ilişkin bilgi alabilirler.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR