Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberPOLATLI BELEDİYESİ 2023 YILI ASFALT SEZONU’NU AÇTI

POLATLI BELEDİYESİ 2023 YILI ASFALT SEZONU’NU AÇTI

Spread the love

‘GAZİ MAHALLESİ’NDE YOĞUN MESAİ BAŞLADI’

Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri yaz aylarının gelmesiyle birlikte Gazi Mahallesi Karanfil Sokak’ta gerçekleştirdiği asfaltlama çalışmalarıyla 2023 Yılı Asfalt Sezonu’nu açtı. 

Geçtiğimiz yıl Eti Caddesi, Altay Caddesi ve Sümer Caddesi başta olmak üzere şehir merkezinde sorumluluk alanında bulunan bir çok cadde, sokak ve ara bağlantı noktasında kaldırımları yenileyen ve yolları asfaltla buluşturan Polatlı Belediyesi ekipleri günlerdir devam eden yağışların kesilmesiyle birlikte dün itibariyle sorumluluk alanında bulunan yolları sıcak asfaltla buluşturmaya başladı.

Günlerdir Gazi Mahallesi’nde süren reglaj ve kazı çalışmalarıyla asfaltlanmaya hazır hale getirilen Karanfil Sokak, Altan Sokak, Canan Sokak, İntepe Caddesi, Kıpçak Sokak, Özel Sokak ve Küçük Sokak’ı kapsayan asfaltlama çalışmaları dün itibariyle başladı. Gün boyunca süren çalışmalar kapsamında Karanfil Sokak baştan sona asfaltlanarak modern bir görünüme kavuşturuldu. Önümüzdeki hafta boyunca hava şartları müsaade ettiği sürece Gazi Mahallesi’ndeki asfaltlanmaya hazırlanan cadde ve sokaklarda yollar yenilenecek. Gazi Mahallesi’nin ardından program dahilinde Kurtuluş ve Zafer Mahallesi’nde çalışmalara devam edecek olan Polatlı Belediyesi Ekipleri hava durumunun elverişli olduğu günlerde 7/24 sorumluluk alanında bulunan cadde ve sokakları asfaltla buluşturacak.

ÇALIŞMALAR YOLUNUZ HEP AÇIK OLSUN PAROLASIYLA SÜRECEK

Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Yolunuz hep açık olsun parolasıyla 2023 Yılı Asfalt Sezonu’nu açtık. Hava şartları imkan verdiği sürece gece gündüz demeden hızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Program dahilinde Altan Sokak, Canan Sokak, İntepe Caddesi, Kıpçak Sokak, Özel Sokak ve Küçük Sokak’ta çalışmalarımıza devam edeceğiz. Verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı tüm hemşehrilerimizden, esnaflarımızdan özür diliyor; yapımını tamamladığımız yolların şehrimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz.” Cümlelerine yer verildi.  

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR