Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaGündemHaber“HÜSRANA UĞRAYIP GİDECEKLER”

“HÜSRANA UĞRAYIP GİDECEKLER”

Spread the love

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, teşkilat mensuplarıyla AK Parti Kahramankazan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programında buluştu.

Düzenlenen iftar programına Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ceylan, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve Başkanları, meclis üyeleri, ana kademe ve mahalle temsilcileri katılım sağladı.

Konuşmasında yaklaşan 14 Mayıs seçimlerinden bahseden Başkan Oğuz; “Ülkemizin geleceği açısından önemi büyük bir seçim sürecine girdik. AK Parti teşkilatlarımız kuruluşumuzdan bu yana her gün kapı kapı, bina bina dolaşıyor, hiçbir zaman eksikliklerini hissettirmiyor ve bunu bir görev olarak değil bir gönül borcu, bir vefa ve kardeşlik borcu olarak yapıyor. Sadece seçim zamanı gelip insanlara hoş görünmek için vaat satanlar yine hüsrana uğrayıp gidecekler. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Kahramankazan’da masalarda kararlaştırılan adayların karşısında, milletimizin kalbindeki yeri yıllardır asla değişmemiş Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çok farklı açık ara bir seçim neticesi alacak” diye konuştu.

Yakın zamanda yaşanan felaketin ardından yaptıkları çalışmaları anlatan Oğuz; “Bu Ramazan Malatya Erkenek’te 2 bin kardeşimize sizlerin adına iftar sofraları kuruyoruz. Kahramankazan’da deprem bölgesinden gelen 3 bin 500 kardeşimiz 971 evde ikamet ediyorlar, ihtiyaçlarını Kahramankazan Belediyesi olarak elimizden geldiğince gidermeye çalışıyoruz. Ramazan ayının rahmetini, bereketini, muhabbetini, kardeşliğini doyasıya yaşamaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Cenab-ı Hak tuttuğumuz oruçları kabul eylesin’’ dedi.

Organizasyona katılımın oldukça yoğun olmasıyla birlikte Başkan Oğuz’un konuşmasının ardından dualar eşliğinde iftar yemeği yenildi.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR