Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaGündemHaberGÜNGÖR ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

GÜNGÖR ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Spread the love

 GÜNGÖR: ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi  Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, 14 Mayıs Anneler Günü’nü kutlayarak “Hem maddi, hem de manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır. Nitekim “Cennet annelerin ayakları altındadır” kutlu seslenişi bunun en bariz kanıtıdır. Onlara, yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak saygıyla ve büyük bir hürmetle yaklaşmamız en öncelikli manevi sorumluluklarımız arasında yer almalıdır.”dedi.

 MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör  Anneler Günü’nü kutladı.  Güngör “Sevginin ve fedakârlığın eşsiz temsilcileri olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri yetiştirirken her türlü zorluğa göğüs geren, her çilenin üstesinden gelen, her güçlüğü yenen, sabır ve metanetle hayatımıza dokunan annelerimiz en büyük değerlerimizdir. Hiç karşılık beklemeden vermenin, şefkatin, bağışlamanın, hoşgörünün ve eşsiz sahiplenişin en mümtaz simaları şüphesiz onlardır.

Milletimizin gelecekte var olabilmesi, nesillerin sağlıklı, şuurlu ve milli bir zihniyetle meselelere odaklanmaları öncelikle ailelerinden alacakları eğitime ve terbiyeye bağlı olacaktır. Bu itibarla, annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır. Hem maddi, hem de manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır. Nitekim “Cennet annelerin ayakları altındadır” kutlu seslenişi bunun en bariz kanıtıdır. Onlara, yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak saygıyla ve büyük bir hürmetle yaklaşmamız en öncelikli manevi sorumluluklarımız arasında yer almalıdır. 

Bu vesile ile; yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla ve bin bir emekle bizleri büyüten tüm annelerimizin Anneler Günü’nü canı gönülden kutluyorum. Evlatlarını genç yaşta vatan topraklarına emanet eden muhterem şehit annelerine saygı ve sevgilerimi sunuyor, ellerinden öpüyorum.”ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR