Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaGündemHaberGAZİ’DE ŞENLİK HAVASI ESTİ

GAZİ’DE ŞENLİK HAVASI ESTİ

Spread the love

GAZİLİLER  ŞENLİKTE BULUŞTU

Polatlı Belediyesi tarafından ‘Mahallede Şenlik Var’ parolasıyla yaz sonuna kadar program dahilinde tüm merkez mahallelerde gerçekleştirilecek olan Yaz Etkinlikleri; birbirinden eğlenceli gösteriler, yarışmalar ve çekilişler eşliğinde Gazi  Mahallesinde  vatandaşlarla buluştu. Şenliklere katılan vatandaşlar  çocukları ile birlikte yaz akşamlarının keyfini çıkarıyor.

Vatandaşlar Polatlı Belediyesi tarafından tüm mahallerde  hayata geçirilen  yaz  akşamlarının yeni eğlencesi mahallede şenlik var programlarına  yoğun katılım sağlıyor.  Mahallede şenlik  var adreslerinde  durak Gazi mahallesi oldu.

Özellikle çocukların büyük beğenisini toplayan By Mıstık Show’un sergilendiği ve çocuklar için Survivor Parkurlarının kurulduğu şenliklerde birbirinden eğlenceli gösteriler ve şovlar sahne aldı. Gazi  mahallesinde  düzenlenen interaktif yarışmalar ve gösterilerde vatandaşlara sürpriz hediyelerin ve ikramların dağıtıldığı etkinliklerin yanı sıra; yapılan çekilişlerle çocuklar ve aileler hediye bisikletler ve ev eşyalarına sahip olma heyecanını yaşadı.

Hava sıcaklıklarının  yüksek seyrettigi  Ağustos  ayında vatandaşlar akşam saatlerinde  çoluk çocuk Mahalle şenliklerine akın ediyor. Özellikle çocuklar için kurulan oyun ve yarışma parkurları çocukları mutlu ederken aktivitelerin ücretsiz olası ailelerinde yoğun katılımını sağlıyor.

   Şenlik alanında vatandaşlar  ve çocuklarla vakit geçiren Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya vatandaşlarla sohbet ediyor çocuklarla doyasıya eğleniyor. Gazi mahallesinde   gerçekleştirilen şenliklere  Gazi Mahallesi muhtarı   eşlik etti. 

“YAZ AKŞAMLARININ TADINI BİRLİKTE ÇIKARMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Yıldızkaya “Gazi Mahallemizde çocuklarımızı etkinliklerle, ailelerimizi hediyelerle buluşturduk. Yaz akşamlarının tadını birlikte çıkarmaya devam edeceğiz”dedi.

 Mahallede şenlik var programının bir sonra ki  adresi ise Şehitlik   Mahallesi oldu.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR