Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBELEDİYE 1.YAŞ DOĞUM GÜNLERİNİ UNUTMUYOR

BELEDİYE 1.YAŞ DOĞUM GÜNLERİNİ UNUTMUYOR

Spread the love

Spot: Başkan Yıldızkaya ‘Hoş Geldin Bebek’ Ve ‘İlk Doğum Günü’ Projeleriyle Polatlılı Ailelerin En Mutlu Günlerinde Yanlarında Olmaya Devam Ediyor

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ‘Hoş geldin Bebek’ ve ‘İlk Doğum Günü’ projeleriyle ailelerin ve çocukların en mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor. Başkan Yıldızkaya tarafından Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler aracılığı ile yeni doğan ve ilk yaş gününü kutlayan bebekler 2014 yılından bu yana unutulmuyor.

Başkan Yıldızkaya’nın Eşi Şaduman Yıldızkaya ve Polatlı Belediyesi Ekipleri; ‘Hoş geldin Bebek’ ve ‘İlk Doğum Günü’ projeleri kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde yeni çocuk sahibi olan tüm aileleri evlerinde ziyaret ederek Bebek Çantası ve Hemşehrilik Beratı hediye ediyor. Her ay düzenli olarak onlarca aileye yönelik hız kesmeden süren anlamlı ziyaretlerde Başkan Yıldızkaya tarafından hazırlatılan hediyeler ailelerle buluşuyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen Hoş geldin Bebek ziyaretlerinin ardından envantere kaydedilen çocuklar 1. Yaş Doğum Günlerinde de unutulmuyor. Başkan Yıldızkaya tarafından hazırlatılan eğitici öğretici oyuncaklar, hediyeler ve doğum günü pastaları Şaduman Yıldızkaya ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ekiplerince yapılan sürpriz ziyaretlerle ailelerin mutluluğuna, mutluluk katıyor. Anlamlı projeler dolayısıyla mutluluk duyan aileler en güzel günlerinde senelerdir yanlarında olan Başkan Yıldızkaya’ya teşekkür ediyorlar. Başkan Yıldızkaya tarafından başlatılan anlamlı proje Türkiye’nin dört bir yanında diğer Belediyelere de örnek oluyor.

 HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR