Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBAYRAM ÖNCESİ ALIŞVERİŞLERDE YEREL ESNAF ÇAĞRISI

BAYRAM ÖNCESİ ALIŞVERİŞLERDE YEREL ESNAF ÇAĞRISI

Spread the love

YAŞAR: “ALIŞVERİŞİNİZİ YEREL ESNAFTAN YAPIN”

Esnaf ve sanatkarların sadece devletin değil, vatandaşın da desteğine ihtiyacı olduğunu söyleyen Ankara Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (ANKESOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar,  yaklaşan Kurban Bayramı geçtiğimiz bu zor günlerde esnafımızın yanında olun. Gelin alışverişinizi yerel esnaftan yapın” dedi.

Ankara Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (ANKESOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar  ve Bayiler esnaf odası başkanı Davut Yaşar’dan   Bayram öncesi Polatlı halkına yerel esnafa destek çağrısı geldi. Esnaf ve sanatkarların sadece devletin değil, vatandaşın da desteğine ihtiyacı olduğunu söyleyen Ankara Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (ANKESOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar,  vatandaşlara seslendi.

Yaşar , Yerel esnafın ekonomik anlamda desteklenmesi gerektiğine dikkat çekerek  bayram alıverişlerinizde tercihimiz yerel esnaflarımız olmalıdır “ ifadeleri ile  yerel esnafa destek olabilme imkanına vurgu yaptı.

Başkan Yaşar “Polatlı’da, esnaf ve sanatkârın temsilcisi olarak, sizlere çağrıda bulunuyoruz. Gelin alışverişinizi yerel esnaftan yapın. Çünkü yerel esnaftan alışveriş ekonomiye can vermek demektir. Çünkü küçük esnaf bizi biz yapan milli ve yerli değerlerimize sahip çıkandır. Yerel esnaftan alışveriş demek paranın ülke ekonomisinde kalması, Türk lirasının değer kazanması, ilçemizin kalkınması demektir. ” diye konuştu.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR