Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBAŞKENT KULİSLERİNİ HAREKETLENDİREN İSİM

BAŞKENT KULİSLERİNİ HAREKETLENDİREN İSİM

Spread the love

TURGUT ALTINOK  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY MI OLACAK?

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un ismi başkent siyasetini  hızlandırdı.   Altınok “Ankara Büyükşehir için hazırız” mesajı akıllara büyükşehir belediye başkan adayı mı olacak sorusunu getirdi.  Altınok “Görev verilirse hazırız. Projelerimiz hazır. Ankara’yı biliyoruz. Ankaralılar bizi biliyor. Yavaş’tan sonra Ankara’ya ok gibi biri lazım” dedi.

 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın karşısına Turgut Altınok mu çıkacak?  Ak Parti’nin başkent için düşündüğü isim Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok mu?

2024 SEÇİMLERİNDE AK PARTİ’NİN BAŞKENT ADAYI KİM?

 2024 Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimlerle ilgili partilerde hazırlıklar sürüyor. Gözler ise büyükşehir adaylarında… En çok merak edilen illerden birisi de Başkent Ankara.

“YAVAŞ’TAN SONRA ANKARA’YA OK GİBİ BİRİ LAZIM”

Ak  Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı için kulisler hareketlendi. Keçiören’de yıllarca başarılı bir belediye başkanlığı performansı sergilediğini belirten Altınok, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı mısınız?” sorusuna “Görev verilirse hazırız. Projelerimiz hazır. Ankara’yı biliyoruz. Ankaralılar bizi biliyor. Yavaş’tan sonra Ankara’ya ok gibi biri lazım” dedi.

ALTINOK: ANKARA İÇİN HAZIRIZ

Altınok, AK Parti’nin adayının Ankara’da her kesimden oy alabilecek bir isim olması gerektiğini söyledi.

Altınok, “2019 yerel seçimlerinde Keçiören’de bizim her kesimden oy alabildiğimiz net bir şekilde görüldü. Ankara genelinde de ipi göğüsleyecek oyu alma potansiyelimiz fazlasıyla mevcuttur. Partimiz, ittifakımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız takdir ederse biz Ankara Büyükşehir için hazırız” dedi.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR