Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBAŞKAN YILDIZKAYA ŞAMPİYON HALK OYUNLARI EKİBİYLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN YILDIZKAYA ŞAMPİYON HALK OYUNLARI EKİBİYLE BİR ARAYA GELDİ

Spread the love

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ulusal ve Uluslararası arenada katıldığı festivaller ve kazandığı ödüllerle Polatlı’yı başarıyla temsil etmeyi sürdüren Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu (POHOT) ile bir araya geldi.

 Bu yıl Arnavutluk’ta 15’ncisi düzenlenen Aulona Uluslararası Halk Oyunları Festivali’ne davet alan 10 ülke içerisinde Türkiye’yi temsil ederek Polatlı’ya birincilikle dönen şampiyon ekip;  Polatlı Belediyesi tarafından düzenlenen yemekte Başkan Yıldızkaya ile buluştu. Başkan Yıldızkaya Aulona Uluslararası Halk Oyunları Festivali’nde 25 Kişilik kadrosuyla sahne alan Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi’ne teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “BAŞARI İVMEMİZİ HEP BİR ADIM YUKARI TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Yıldızkaya anlamlı gecede konuya ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada; “Arnavutluk’ta düzenlenen Aulona Uluslararası Halk Oyunları Festivali’nde 1. Olarak başarılarına bir yenisini daha ekleyen Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğumuzu yürekten tebrik ediyorum. 25 kişilik ekibimizi ayrı ayrı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Sanatta, sporda ve tüm kültürel faaliyetlerde Polatlımızı en iyi şekilde temsil etmeye; başarı ivmemizi hep bir adım yukarı taşımaya devam edeceğiz.” Dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR