Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBaşkan Murat Köse Kapıda Karşıladı

Başkan Murat Köse Kapıda Karşıladı

Spread the love

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, işlerini halletmek için belediyeye gelen vatandaşlarla ilgilendi.

Mamak Belediyesi belediye ile vatandaşlar arasında iletişim ve güveni arttırmak hedefi ile çalışıyor. Bu anlamda Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de vatandaşla temas sağlamak onlarla bir araya gelme konusunda özen gösteriyor. Her fırsatta “Mamak bizim evimiz” söylemini yineleyen ve Mamaklılarla bir araya gelmeye her zaman özen gösteren Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, işlerini halletmek için belediyeye gelen vatandaşları kapıda karşıladı.

Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Murat Köse, onların istek ve önerilerini dinledi. Mamak Belediye Başkanı’nı karşılarında gören vatandaşlar ise önce bir tatlı şaşkınlık yaşadı, sonra kendisine belediye hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, hizmet binası giriş kapısında vatandaşları karşıladığı gibi, sık sık vatandaşlara da Mamak esnafına da ziyaretlerde bulunuyor. Mamak ile Mamaklılarla teması hiç kaybetmiyor. Başkan Murat Köse, TAM AÇIK KAPI günlerinde ise Başkanlık Makamında vatandaşları ağırlıyor, tek tek isteklerini dinliyor.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR