Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBakan Göktaş’tan Avrupa ve Balkan Şampiyonalarına Hazırlanan Genç Milli Voleybol Takımları Oyuncularına...

Bakan Göktaş’tan Avrupa ve Balkan Şampiyonalarına Hazırlanan Genç Milli Voleybol Takımları Oyuncularına Ziyaret

Spread the love


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye Voleybol Federasyonu’nda Avrupa ve Balkan Şampiyonaları öncesinde kampa giren Genç Kadın ve Erkek Milli Voleybol Takımları oyuncuları ile bir araya gelerek, başarılar diledi

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye Voleybol Federasyonu’nu ziyaret etti. Avrupa Şampiyonası Elemesi ve Balkan Şampiyonası’nda mücadele edecek 22-19 yaş altı kadın ve erkek Milli Voleybol Takımları oyuncularıyla sohbet ederek bilgi alan Bakan Göktaş, oyuncularla akşam yemeği yedi.

Ardından sahaya inerek oyuncularla fotoğraf çektiren Göktaş, sporcularla karşılıklı voleybol oynadı.

Bakan Göktaş oyunculara başarılar dileyerek, “Sizlerle gurur duyuyoruz. İnşallah yıllar sonra da bizleri gururlandırmaya devam edeceksiniz. Ben bugün sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. İnşallah sizlerde keyif almışsınızdır. Ama benim için önemli olan sizler bu motivasyonunuzu, gözlerinizin içindeki ışığı, bu vatan sevgisini kaybetmeyin. Çünkü siz yurt dışına gittiğinizde ülkemizi temsil ediyorsunuz. Bu bayrağı temsil ediyorsunuz. Hiç bu ışığı kaybetmeyin. Her zaman bizler de sizlerle gurur duyacağız. Her zaman bizler de sizleri alkışlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Bakan Göktaş’a üzerinde isminin yazılı olduğu milli takım forması hediye etti.

Hbr-Ali Köksal

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR