Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberBakan Göktaş, Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Sakinleriyle Kahvaltıda Bir...

Bakan Göktaş, Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Sakinleriyle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Spread the love


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle “Engelsiz Kahvaltı Buluşması”nda bir araya geldi

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, Bakanlığın Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, engelli bireylerle kahvaltı etti. Merkez sakinleriyle sohbet ederek onlarla yakından ilgilenen Bakan Göktaş, merkezin mehteran takımının gösterisini izledi.

Daha sonra iş ve meşguliyet birimindeki patchwork, seramik, resim, ahşap boyama, galoş, keçe iğneleme ve el sanatları atölyelerini gezen Bakan Göktaş, engellilerle çeşitli etkinliklere katıldı. Göktaş, meyve sabunu üretilen atölyede kayısı görünümlü sabun yaparak buradaki engellilerle sohbet etti.

Resim atölyesinde ise Bakan Göktaş’a annesi Güler Özdemir ve babası Hasan Özdemir ile çektirdiği fotoğrafın yer aldığı tablo hediye edildi.

Bakan Göktaş ardından 0-1 yaş aralığında aralarında depremzede bebeklerin de bulunduğu Saray Çocuk Evleri Sitesi’ne geçti. Tek tek ilgilendiği bebekleri kucağına alarak seven Göktaş, koruma ve bakım altına alınan bebeklerle ilgili bilgi aldı.Hbr-Ali Köksal

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR