Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaberATEM Başkanı Hakan Akçam'dan 100 üniversiteliye burs

ATEM Başkanı Hakan Akçam’dan 100 üniversiteliye burs

Spread the love

ANKARA – Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Hakan Akçam, sosyal yardımlaşmada da önderlik yapmaya devam ediyor. Çeşitli sosyal yardımları ile dikkat çeken ATEM BaşkanI Hakan Akçam, bu kez de şahsi olarak Ankara’da okuyan 100 üniversite öğrencisine burs verme kararı aldı.

ATEM Başkanı Hakan Akçam, üniversitelere yerleştirme sonuçlarının açıklandığı gün sosyal medya hesabından Başkent Ankara’da üniversitede okuyan 50 öğrenciye burs vereceğini duyurdu. Duyuruya gelen talep fazla olunca Başkan Akçam, burs verilecek öğrenci sayısını 100’e çıkarma kararı aldı.

“HAYDİ HEP BİRLİKTE EĞİTİME GÖNÜLLÜ OLALIM”

Ankara’da eğitim gören 50 üniversite öğrencisine burs vereceğini duyurmasının ardından başvuru sayısının 100’e ulaştığını ifade eden Başkan Hakan Akçam, “Bugün paylaşım yaptığım 50 üniversite öğrencilerimize burs verilmesine yönelik yazımıza istinaden aramalardan sonra günün sonunda 100 öğrencimiz başvuruda bulundular

Bu hafta tüm araştırmalar yapılıp bu 100 öğrencimizin eğitim bursları kendi hesabımdan hesaplarına yatacaktır. Gönül isterdi ki, bu sayı 1000 olsun ama imkanımız ölçüsünde 100 öğrencimize burslarını vereceğiz. Eğitime destek kampanyamızın imkanı olan her sivil toplum önderine örnek olmasını diliyorum. Haydi hep birlikte eğitime gönüllü olalım ve öğrencilerimizi sevindirelim.”dedi.

HBR Aysun Yılmaz BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR