Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaGündemHaberANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BEYPAZARI ENGELLİ VE YAŞLI HUZUREVİ AÇILDI

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BEYPAZARI ENGELLİ VE YAŞLI HUZUREVİ AÇILDI

Spread the love

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 60 yaş ve üzerindeki bakıma muhtaç vatandaşlar için Beypazarı’nda 57 oda ve 105 kişi kapasiteli huzurevi açtı. Ankara Büyükşehir Belediyesi “Beypazarı Engelli ve Yaşlı Huzurevi” ile Beypazarı ve çevre ilçelerin önemli bir ihtiyacına daha cevap veriyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla Ankara’nın dört bir yanına yatırım ve birçok alanda çalışmalar yapmaya devam ediyor.

YAVAŞ: “İŞTE GERÇEK BELEDİYECİLİK BUDUR”

Beypazarı’nda hizmete açılan Engelli ve Yaşlı Huzurevi’ni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından yaptığı şu paylaşımla duyurdu:

“İşte gerçek belediyecilik budur. Beypazarı ve çevre ilçelerdeki hemşehrilerimiz için Engelli ve Yaşlı Huzurevi’ni açtık.”

DAHA SAĞLIKLI VE DAHA HUZURLU BİR YAŞLILIK

İnsan odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, Beypazarı’nda, 60 yaş ve üzeri bakıma muhtaç vatandaşları ağırlamak amacıyla huzurevi açtı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı Engelli ve Yaşlı Huzurevi; Ankara il sınırı içinde yaşamakta olan, 60 yaş ve üzeri vatandaşlara huzurlu ve konforlu bir ortamda, sosyal-psikolojik ihtiyaçlarının özveri ile karşılandığı, kendilerini evlerinde hissedebilecekleri bir yaşam alanı sunuyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Beypazarı, Ayvaşık mahallesi TOKİ Blokları yanında bulunan 6 bin 200 metrekare alanda, 57 oda ve 105 kişi kapasiteli yaşlı vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde inşa edilen merkez, Beypazarı ve çevre ilçelerinin önemli bir ihtiyacına cevap vererek daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam olanağı sunacak.

 Hbr-Aysun Yılmaz Benli

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR