Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaGündemHaber6 KÖY DAHA MAHALLE KONAĞINA KAVUŞUYOR

6 KÖY DAHA MAHALLE KONAĞINA KAVUŞUYOR

Spread the love

BAŞKAN YILDIZKAYA SÖZÜNÜ TUTTU “6 FARKLI KÖYDE MAHALLE KONAKLARI HIZLA YÜKSELİYOR”

Polatlı’nın dört bir yanında sürdürdüğü çalışmalarına ve projelerine her geçen gün yenilerini ekleyen Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından kırsal mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda başlatılan Yeni Mahalle Konakları Projesi Türkkarsak, Sazılar, Yenimehmetli, Ömerler, Yağcıoğlu ve Gülpınar Köylerinde hızla devam ediyor.

Altı Farklı köyde vatandaşlara verdiği sözü yerine getiren Başkan Yıldızkaya tarafından başlatılan Yeni Projeler Zinciri kapsamında; Türkkarsak, Sazılar, Yenimehmetli, Ömerler, Yağcıoğlu ve Gülpınar Mahallelerinde inşaatlarına başlanan Yeni Mahalle Konakları Polatlı Belediyesi Ekiplerince yürütülen yoğun çalışmalarla tamamlanıyor. İnşaat süreçleri devam eden Yeni Mahalle Konaklarının içerisinde bulunduğu köyün ihtiyacına uygun muhtarlık ofisi, kıraathane, market, misafirhane, çok amaçlı düğün ve toplantı salonu bulunuyor. Yeni projeler ile vatandaşlar kırsal mahallelerde de modern, nezih ve güvenli yeni sosyal yaşam alanlarına kavuşuyor.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “ŞEHRİMİZİN DÖRT BİR YANINDA ÜRETMEYE, ÇALIŞMAYA, TÜM MAHALLELERİMİZE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Türkkarsak, Sazılar, Yenimehmetli, Ömerler, Yağcıoğlu ve Gülpınar Mahallelerinde inşaat süreci başarıyla devam eden Yeni Mahalle Konakları’nın yanı sıra; köylerin ihtiyaçları, yapılması planlanan çalışmalar, tadilatlar, çevre düzenleme işlemleri ve vatandaşların talepleri hususunda mahalle muhtarları ile düzenli olarak istişarelerde bulunuyor.

2023 Yılı içerisinde başta Yeni Mahalle Konakları olmak üzere köylerde önemli çalışmalara imza atacaklarını, bir çok kırsal mahallede yeni projeler, tadilatlar ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştireceklerini belirten Başkan Yıldızkaya konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “6 Farklı Mahallemizde değerli hemşehrilerimizin sosyal yaşam kalitesini arttıracak; içerisinde bulunan çok amaçlı salonlar, marketler, muhtarlık ofisleri ile köylerimizin önemli ihtiyaçlarını karşılayacak olan Yeni Mahalle Konaklarımızın yapım sürecine hızla devam ediyoruz. Şehrimizin dört bir yanında değerli muhtarlarımızı ve hemşehrilerimizi dinliyoruz, kendileriyle istişare ediyoruz. Talepleri doğrultusunda yeni projeler, çözümler üretiyoruz. Tüm gücümüzle Polatlı için çalışmaya, mahallelerimize değer katmaya devam ediyoruz. Türkkarsak, Sazılar, Yenimehmetli, Ömerler, Yağcıoğlu ve Gülpınar Mahallelerimizde hızla tamamlayacağımız Yeni Mahalle Konakları Projemizin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” Cümlelerine yer verdi.HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR