Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaGündemAnkara Döşemeciler Odası Üyelerinden Fuar Ziyareti

Ankara Döşemeciler Odası Üyelerinden Fuar Ziyareti

Spread the love

Ankara Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası; IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nın açılış gününde döşemeci esnaf ve sanatkarları için fuar ziyareti  düzenledi.

Ankara Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası öncülüğünde bir grup döşemeci esnaf ve sanatkar, İstanbul’daki IIFF 2023 Mobilya Fuarı’nı ziyaret etti.

Ankara Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından üyelerine yönelik IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarına gezi düzenlendi. Sektörün en büyük firmalarının yeni ürünlerini sergilediği fuarı gezen oda üyesi döşemeci esnaf ve sanatkarlar, işletmeleri için en yeni ürünleri inceledi ve yetkililerinden bilgi aldı. Sektörün önemli firmalarıyla bir araya gelen oda üyeleri en yeni makine ve ekipmanlar ile ilgili fiyatları gözden geçirdi. 

Ankara Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şadi Başar, üye firmalarının, marka bilinirliğini arttırma, en yeni ürünlerini hedef kitleye sunma, pazar araştırması ve müşteri analizi yapma, mevcut müşteri ve satış kanallarını genişletme gibi hedeflerle Avrupa’nın en büyük fuarlarından biri olan İstanbul Mobilya Fuarı’nı ziyaret ettiğini belirterek,  fuara katılamayan esnaf ve sanatkarlar için düzenledikleri fuar seyahati organizasyonu ile üyelerinin en son teknoloji ile üretilen mobilyaları yakından görme fırsatı elde ettiğini ifade etti. Oda Başkanı Başar, “IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.,  Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak 24-29 Ocak 2023 tarihlerinde düzenleniyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde modern-modüler mobilyalar, lüks mobilyalar, çocuk ve genç odası mobilyaları sergileniyor, İstanbul Fuar Merkezi’nde ise modern-modüler mobilyalar, yatak ve yatak bazaları, bahçe mobilyaları, ofis – okul mobilyaları ve aksesuarları sergileniyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezinde toplam 28 salonda eş zamanlı ziyaretçilerini ağırlayan IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı, farklı ürün gruplarıyla Odamız Yönetim Kurulu üyesi Ekrem Kayaer ve Necati Tuzcu’nun da aralarında bulunduğu üyelerimize sektörel anlamda önemli  bir deneyim yaşatmayı hedefledik.” dedi.HBR Aysun Yılmaz BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR