Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaGündemANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANTİBAKTERİYEL İLAÇLAMA EKİPLERİ DEPREM BÖLGESİNDE

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANTİBAKTERİYEL İLAÇLAMA EKİPLERİ DEPREM BÖLGESİNDE

Spread the love

Ankara Büyükşehir Belediyesi ilaçlama ekipleri kamu alanları, defin alanları ve çadır alanlarında antibakteriyel temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. ABB Başkanı Mansur Yavaş çalışmaları sosyal medya hesaplarından, “Kahramanmaraş ve ilçelerinde deprem sonrası salgın hastalık riskine karşı antibakteriyel ve koku giderici dezenfektanlar ile ilaçlama çalışmaları yapıyoruz” notuyla paylaştı.

    Ankara Büyükşehir Belediyesi deprem sonrası salgın riskine karşı deprem bölgesinde antibakteriyel ve koku giderici temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

25 ARAÇ 50 PERSONEL İLE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

   BelPLAS AŞ’nin 25 araç ve 50 personeli bölgede yaşam alanları öncelikli olmak üzere, mezarlıklarda, morglarda, çadırların ve defin alanlarının bulunduğu yerlerde mikroorganizma koku giderici ve kemirgenlere karşı ilaçlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Çalışmaların devam ettiğini belirten ABB Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesaplarından, “Kahramanmaraş ve ilçelerinde deprem sonrası salgın hastalık riskine karşı antibakteriyel ve koku giderici dezenfektanlar ile ilaçlama çalışmaları yapıyoruz” notunu paylaştı.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR