Salı, Haziran 18, 2024
Ana SayfaGündemAKTAŞ: SEKTÖREL FUARLAR TECRÜBELERİMİZE İVME KATIYOR

AKTAŞ: SEKTÖREL FUARLAR TECRÜBELERİMİZE İVME KATIYOR

Spread the love

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı Siteler’de faaliyet gösteren marangoz esnaf ve sanatkarı, mobilya ve ev eşyaları imalatı üzerine düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı/Istanbul Furniture Fairi’i ziyaret etti.

Sektörel fuarların, dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeler ışığında kendilerini geliştirdiğini ifade eden Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıdvan Aktaş, İstanbul Mobilya Fuarı’ndan  iyi izlenimlerle ayrıldıklarını belirterek, şunları kaydetti: “İstanbul’da sektörümüzle ilgili fuara gerçekleştirdiğimiz ziyaretler çok verimli geçti. Bir otobüsle fuara katılan kafilemiz ziyaretlerden oldukça memnun kaldı. Fuar ziyaretlerinde sektörümüze ait tüm yenilikleri ve modelleri yerinde görerek takip etme fırsatı bulduk. Sektörümüzü ilgilendiren fuar ziyaretleri, mobilya sektörümüzün geldiği en son noktayı görmek açısından bizlere çok önemli yararları oluyor. Bu tür fuarlar, işletmelerimize güç katacak, tecrübelerimize ivme katacak, rekabet edebilirliğimiz açısından ihtiyacımız olan etkinliklerdir. Yeni iş bağlantıları kurma anlamına da gelen fuarlar, ticari ilişkilerimizin güçlenmesine de önemli katkılar sunuyor.”

Oda Başkanı Aktaş, fuar ziyareti için verdikleri destekten dolayı Ankara Ticaret Odası yöneticilerine ve tüm çalışanlarına teşekkür ettiklerini ve bundan sonra da gerçekleştirilecek çalışmalarda ve etkinliklerde desteklerini beklediklerini sözlerine ekledi.

Hbr-Aysun Yılmaz Benli

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR