Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaGündemPOLATLI DA VATANDAŞ UCUZ ET KUYRUĞUNDA

POLATLI DA VATANDAŞ UCUZ ET KUYRUĞUNDA

Spread the love

 BAŞKENT MOBİL MARKET’TE UYGUN FİYATLI ET SATIŞI POLATLI DA BAŞLADI

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkent Mobil Market aracılığıyla başlattığı uygun fiyatlı kırmızı ve beyaz et satışı yeni haftada  Polatlı da hizmet veriyor.  Uygulama kapsamında Mobil Market otobüsü; 20-21 Şubat tarihlerinde  Polatlı da  saat :10.00 -17.00 saatleri arasında satış yapıyor.  Vatandaş Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkent Mobil Marketten  ucuz et  alabilmek için sabahın erken saatlerinde sıraya girdi. 

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkent Mobil Market aracılığıyla gerçekleştirdiği uygun fiyatlı kırmızı ve beyaz et satışı devam ediyor.Ramazan ayı sonuna kadar 25 ilçedeki vatandaşların uygun fiyatlı ete ulaşmasının hedeflendiği uygulamada Mobil Market   20 Şubat Pazartesi günü Polatlı ya geldi.  Başkent Mobil Markette Bugün de akşam saat 17.00’ye kadar satış yapılacak.

VATANDAŞ UCUZ ET İÇİN SIRAYA GİRDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan, “Uygun Fiyatlı Et Satışı” projesine  Polatlı da  vatandaşlar yoğun talep gösterdi. Vatandaş ucuz et alabilmek için saatlerce kuyrukta bekledi.    Vatandaşa yönelik projelerine bir yenisini daha ekleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, , Uygun Fiyatlı Et Satışı ile evine et girmeyen pek çok aileyi sevindirdi.   Başkent kart ile çocukların ayda bir de olsa et yemelerine imkân sağlayan Başkan Yavaş   kasaplarda marketlerde kilosu  250 TL’den  satılan et için devreye girdi.  Ankara’nın 25 ilçesini dolaşacak olan  Başkent mobil Market  et satış tırı  hafta mesaisine Polatlı da başladı. Market ve kasaplarda kilosu 220  TL civarında satılan kıymanın kilosu  Başkent mobil Markette 174,50 TL ye kuşbaşı ise  184.50 TL satılıyor.  

 VATANDAŞLARDAN ABB’YE TEŞEKKÜR

Zorlu ekonomik koşullarda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen uygun fiyatlı et satışından oldukça memnun olan ve sabahın erken saatlerinde sıraya giren  Polatlılı  vatandaşlar ABB’ye teşekkür etti.

UYGULAMA BAŞKENT MARKETLERDE DE BAŞLIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, tüm imkânlarını seferber ederek vatandaşların kırmızı ve beyaz ete uygun fiyatlarla ulaşabilmesi için yoğun mesai harcamaya devam ediyor.  Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkent Mobil Market aracılığıyla yola çıkan mobil tırın bir sonraki adresi Çarşamba Günü Haymana ardından ise Gölbaşı olacak.

Başkent Mobil Market’in haftalık satış programı Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlara duyurulacak.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR