Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGündemHaberSELMAN YÜCEL'DEN DEMİRAL’A BOZKURT İŞARETİYLE DESTEK

SELMAN YÜCEL’DEN DEMİRAL’A BOZKURT İŞARETİYLE DESTEK

Spread the love

 YÜCEL BİR KEZDAHA  TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Milli sporcu Selman Yücel, Konya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Polatlı Belediye Spor Kulübü adına yarışarak büyük bir başarıya imza attı. Yücel, turnuvada sergilediği üstün performansla yeniden Türkiye şampiyonluğu unvanını kazandı. Yücel  madalya töreninde bozkurt işareti yaparak  Milli Futbolcu  Melih Demiral’e destek verdi

Konya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Polatlı Belediye Spor Kulübü adına yarışarak büyük bir başarıya imza atarak Türkiye şampiyonluğunu bir kez daha tescilleyen Milli Sporcu Selam Yücel Polatlı Belediye spor kulübüne bir kez daha altın madalya kazandırdı.

BOZKURT İŞARETİ İLE DESTEK

Melih Demiral’a  Madalya töreninde Türklüğün sembolü olan Bozkurt işaretiyle destek verenlerden biri de  Selam Yücel oldu. Yücel  Birincilik kürsüsünden bozkurt işareti yaptı.

Polatlı Belediye Sporcusu Selman Yücel, Konya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda elde ettiği şampiyonlukla, hem Polatlı’yı hem de Belediye Spor Kulübü’nü gururlandırdı. Yücel, bu başarısıyla kick boks sporundaki üstün yeteneğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR