Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana SayfaGündemHaberMEZAİM KİRAZ ‘DAN BİR EĞİTİM ATAĞI DAHA!

MEZAİM KİRAZ ‘DAN BİR EĞİTİM ATAĞI DAHA!

Spread the love

TED VE MEZAİM KİRAZ  EĞİTİM KURUMLARI GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

  Polatlı da uzun yıllar eğitim ve öğretim alanında faaliyet gösteren TED  Koleji’nin bayrağı  Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları ile kaldığı yerden dalgalanmaya devam edecek. Türk Eğitim Derneği Akreditasyon ve Danışmanlık (TED AD) sistemi kapsamında Kurumsal Eğitim Danışmanlığı verilmek üzere Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları ile Türk Eğitim Derneği arasında protokol imzalandı.

Polatlı da 17 yıldır eğitim ve öğretim   alanında faaliyet gösteren    Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları    sektöründe öncü olmaya devam ediyor. Türk Eğitim Derneği Akreditasyon ve Danışmanlık (TED AD) sistemi kapsamında Kurumsal Eğitim Danışmanlığı verilmek üzere Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları ile Türk Eğitim Derneği arasında protokol imzalandı.
Polatlı’da  Eğitim Öğretim sektörüne 2006 yılında giriş yapan ve eğitimin her sürecinde Polatlı’nın öncü eğitim markası olan “Mezaim  Kiraz Eğitim Kurum”ları ,  1997  yılından itibaren eğitim ve öğretime başlayan  Polatlı’nın ilk özel okulu olan Polatlı Ted Kolejiyle güç birliği yapmıştır. Bugüne kadar TED  Eğitim Kurumları’nın çağdaş, yenilikçi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı eğitim anlayışı sürdürülerek akademik ve sosyal anlamda güçlü öğrenciler yetiştirmenin mücadelesi içinde  TED Bayrağı Polatlı’da dalganmaya devam edecek.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR