Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGündemHaberMECLİS BU AKŞAM TOPLANIYOR

MECLİS BU AKŞAM TOPLANIYOR

Spread the love

İLK BİLEŞİMDE 9  MADDE MÜZAKERE EDİLECEK

Polatlı Belediye meclisi Mart ayı birinci  bileşim birinci oturum bu akşam gerçekleştirilecek. Polatlı Belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplanacak olan meclis 9 gündem maddesini müzakere edecek .

Polatlı Belediyesi mart ayı ilk toplantısını bu akşam Polatlı Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirecek .Meclis Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında   dokuz gündem maddesi müzakere edilecek. Mecliste müzakere edilecek gündem maddeleri şu şekilde;

“Ankara İli Polatlı İlçesi Zafer Mah. 14 Ada 3 Parselde Plan Değişikliği Teklifi (Polatlı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi)” ile ilgili konunun müzakeresi

 PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONUNA HAVALE OLUNAN; “Gordion Yarı Maratonu Ödülleri” ile ilgili konunun müzakeresi.

 İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONUNA HAVALE OLUNAN; “İmar Plan Notu Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Sarıoba Mahallesi 352 Ada 1,2 ve 3 Parselleri Kapsayan Alandaki Konut Alanının Sosyal Tesis Alanına Dönüştürülmesine İlişkin İmar Plan Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi.

 ÇEVRE, SAĞLIK VE ÇEŞİTLİ İŞLER KOMİSYONUNA HAVALE OLUNAN; “Binalardaki Isı Kaybının Engellenmesi İçin Bilgilendirme Yapılması” ile ilgili müşterek önerge müzakeresi, “İlköğretimde Okuyan Çocukların Çevre Bilincinin Geliştirilmesi İçin Çalışmalar Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi.

 KIRSAL KALKINMA VE TARIM KOMİSYONUNA HAVALE OLUNAN; “Tarım İlaçlarının Kullanımın Azaltılması ve Bitki Sağlığı İçin Seminer Düzenlenmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi.

KADIN-ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONUNA HAVALE OLUNAN; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin İlçemizde Çalışmalar Yapılması ” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi .

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR