Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGündemHaberKADINLAR SALONA SIĞMADI

KADINLAR SALONA SIĞMADI

Spread the love

 YILDIZKAYA “BİR KARDEŞİNİZ OĞLUNUZ OLARAK HEP YANINIZDAYIM

Polatlı Belediyesi tarafından Anneler Günü dolayısıyla  hafta sonu binlerce kadını misafir etti. Anneler  kendileri için hazırlanan programda gönüllerince eğlendi,  stres attı moral buldular. Üç Alp  Müzik grubu tarafından  seslendirilen türlülere eşlik eden kadınlar  sahneyi doldurdu.  Program annelere seslenen Polatlı Belediye  Başkanı Mürsel Yıldızkaya “Polatlı Belediyesi ve Polatlı Belediye başkanı kardeşiniz olarak yanınızda olmaya gayret göstereceğiz.”dedi.

 Tek taş düğün salonunda Üç Alp Müzik Grubu’nun sahne aldığı  Anneler Günü Özel Programı gerçekleştirildi. 14 Mayıs Anneler Günü’nün Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ile aynı güne denk gelmesi dolayısıyla bir hafta ileriye ertelenen anlamlı programda; Polatlılı kadınlar Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteği ile hazırlanan etkinlikler eşliğinde 21 Mayıs Pazar Günü Anneler Günü’nü coşkuyla kutladı. Programa Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, eşi Şaduman Yıldızkaya, MHP Belediye meclis Üyesi Serpil Öztürk ve salona sığmayan binlerce kadın katıldı. 

 Anneler  Günü kutlama programında konuşan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya “Seçim dolayısıyla programımızı 1 hafta ötelemek durumunda kaldık. Her birinizin anneler günün ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bütün annelerin ellerinden öpüyorum, eşlerinizle çocuklarınızla ailenizle mutlu bir hayat diliyorum. Başta rahmetli annem ve kayınvalidem olmak üzere Hakka yürümüş bütün annelerimize cenabı haktan rahmet diliyorum . Mekanları cennet olsun inşallah. Ebetteki her birinizin anneler gününü kutluyorum , ayrıca her zaman yanımda olan ,yanımda duran kıymetli eşim Şaduman hanımında anneler gününü kutluyorum. Tabi ki annelik fedakarlık annelik vefakarlık demek . Peygamberimizin dediği gibi cennet sizin ayaklarınızın altında Artık bu sözden sonra ne söylenebilir ki.Bir anne için sizin için yapılacak her şey eksik kalır. Annelerimizin hayır duasını almak onların gönüllerini hoşnut etmek hepimizin hepinizin en önemli görevi olmalı Biz göreve geldiğimiz günden bu güne yaklaşık 10 yıl oldu, özellikle kadınlarımıza sizlere , kızlarımıza hizmet etmeye çalıştık. Belediye meclisimizdeki, 5 kadın meclis üyemizle birlikte bir çok projeyi hayata geçirdik. Spor alanlarında , sportif müsabakalarda, hanımlar konağında , üretim atölyelerinde hep yanınızda olmaya gayret gösterdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de Polatlı Belediyesi ve Polatlı Belediye başkanı kardeşiniz olarak yanınızda olmaya gayret göstereceğiz.”dedi.

EN GÜZEL ANADOLU TÜRKÜLERİNİ ANNELER İÇİN SÖYLEDİLER

 Anneler Günü Özel Konseri’nde Üç Alp Müzik Grubu Polatlılı kadınlar için en güzel Anadolu türkülerini seslendirdi.

HBR Aysun Yılmaz Benli 

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR