Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana SayfaGündemHaberDEMİR : REHAVET YOK SAHADAYIZ!

DEMİR : REHAVET YOK SAHADAYIZ!

Spread the love

AK PARTİ’DEN İLK KEZ OY KULLANACAKLARA ZİYARET

Ak Parti Polatlı ilçe teşkilatı sahada gençlerle buluştu. 14 Mayıs 2023’tarihinden itibaren 18 yaşına giren ve ilk kez oy kullanacak olan gençlerle sohbet edilerek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler. Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir “sahada esnaflarımızla buluşuyor ilk kez oy kullanacak gençlerimizi ziyaret ederek destek istiyoruz”dedi.

Ak Parti Polatlı ilçe Teşkilatı 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahallelerde vatandaşları ziyaret ederek ilçe merkezde ilk kez oy kullanacak olan gençlerle buluşturlar. Seçim çalışmaları kapsamında açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir “Rehavet yok! Ak Parti teşkilatı sahada”dedi. Demir “ilçe teşkilatımızın her kademesi, kadın kollarımız ,mahalle başkanlarımız yorulmaksızın sahada . Parti teşkilatımız genel merkez yöneticilerimiz geçmiş dönem milletvekillerimiz ile birlikte Uzunbey,Yüzükbaşı,Sinanlı,Adatoprakpınar,Özyurt ve Yaralı, Şabanözü ve Karaahmet mahallelerimizi ziyaret ettik,hemşehrilerimizle kucaklaştık.

Genç milletvekillerimizle 238 Mayıs tarihinde ilk kez oy kullanacak olan gençlerimizi ziyaret ederek destek istedik. İlçe merkezde kahvehanelerimizi dolaşarak vatandaşlarımızın taleplerini dinledik” dedi. HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR