Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGündemHaberCHP POLATLI’DA SAHADA DUR DURAK  BİLMİYOR

CHP POLATLI’DA SAHADA DUR DURAK  BİLMİYOR

Spread the love

AVCI  : İKTİDARIN TARIM DEVRİMİ TARIMI DEVİRDİ, MİLLETÇE AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Şehitlik Mahallesinde seçim sathı mahalli çalışmalarını tamamlayan ve Mehmet Akif Mahallesi’ndeki çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütüne sahada dur durak  bilmeden çalışıyor.  Kırsal mahalle ziyaretlerine de devam eden İlçe Örgütü’nün çalışmalarını değerlendiren Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı,  “Zaman durmadan çalışma, gönülleri kazanma, dostlarımızı arttırma ve geçmişten gelen tüm kırgınlıkları onararak el ele gönül gönüle, birleşe birleşe kazanma zamanıdır.”dedi.

Polatlı’daki yaklaşık 40 bin hanenin 20 binine öbek çalışmasıyla ulaştıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Mehmet Akif Mahallesi ziyaretlerinde yaptığı açıklamada ‘’Aylardır sahadayız. Saha çalışmalarında derinleşen yoksulluğun hangi boyuta geldiğini görüyoruz. Her ay mutfaktaki yangın daha da büyüyor, o yangının en yakın tanığı anneler, kadınlar için sahadayız. Birkaç yerden birden maaş almak haramdır, birileri o haramı yiyecek diye gelecek umutları çalınan gençlerimiz için sahadayız. Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü tarafından yayınlanan küresel gıda ürünleri fiyat endeksi önümüzde, tüm dünyada gıda fiyatları 12 aydır düşüşünü sürdürürken bizim ülkemizde gıda her ay bir önceki aydan daha pahalı, nedeni belli tarım politikası yanlış, tarım yönetimi yanlış, 6 ay uyuduktan sonra bakacaksınız ki ekonomi hayal edemeyeceğiniz güzel noktada olacak diyen Bakan uykusunda ne gördü bilemem ama o uyurken millet kabusu yaşadı, yaşamaya devam ediyor. Üretici dertli, esnaf dertli, genç dertli, emekli dertli, emekçi dertli… Polatlı’da evlerde ilk gündem ekonomi… Doğru, akılcı, bilimsel, adaletli ekonomi politikamızı paylaşıyoruz.‘’ ifadelerinde bulundu.

AVCI “ GÖNÜLLÜLERİMİZLE,  MAHALLE MAHALLE, SOKAK SOKAK, EMEK EMEK GÖNÜLLERE ‘’

18 Mart itibariyle tüm birimleriyle sahada olan Polatlı İlçe Örgütü’nün  kapı kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık kalp bırakmadan çalışmalarına devam ettiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı,’’ Sahada o kadar net ki;  Deprem ve Ekonomi halkın iki ana gündemi. Ülkemiz geleceği için hayati bir seçimin arifesinde ve bu iktidarın milletin yazgısı haline getirdiği, yoksulluk, yoksunluk, yasaklar, biz bu yazgıya itirazımız için sahadayız. Sokak örgütlenmesi öbek çalışmasıyla başlayan ve hali hazırda devam eden seçim sathı mahallindeki çalışmalarımız ilçe örgütümüzün emekçileri ile dur durak vermeden devam ediyor. İl Başkanımızın, İl yöneticilerimiz ve Parti Okulu Eğitmenlerimizin katılımıyla Sandık Güvenliği Eğitimini gerçekleştirdikBir yandan bu eğitimlerimiz de devam edecek.Ülkemizin aydınlık geleceğini birlikte kuracak olmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Bu seçimde ülkemizin parlak geleceğini inşa etmek ve içinde bulunduğumuz tam çöküşten çıkabilmek için millet iradesi sandığa tam manasıyla yansıyacak. Türkiye Cumhuriyetinin 20 yıl sonra tam demokrasiyle yönetilmesini isteyen herkesten, siyasi kimliği ne olursa olsun ülkemizin geleceğini inşa etmek için ellerini taşın altına koymalarını ve mutlaka oylarını kullanmalarını diliyorum. ‘’ dedi.

AVCI “KADINLARIMIZ, GENÇLERİMİZ HER MAHALLEDE BAHARIN MÜJDESİNİ VERİYOR ‘’  

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Heyecanımız, inancımız tam. Partililerimiz seçime hazır. Rehavete kapılmadan seçim gününe kadar durmadan çalışacağız. Herkes başarıya kilitlenmiş durumda. Bu süreçte rehavete kapılmadan hepimiz gece gündüz demeden, Türkiye’nin geleceği için, insanca yaşam hakkımız, herkes için eşit hukuk ve adalet isteğimiz için, geçim derdi ve gelecek kaygısı olmasın diye, liyakatli yönetim özlemimiz için  Genel Başkanımız,13.’ncü Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi için çalışacağız.Genel Başkanımızın halk için kamuoyuna sunduğu önerilerine ‘’ Kaynak Nerede ? ‘’ diyenler o önerilere uymak durumunda kaldı. Halkımız için çözüm önerilerimizi halkımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Halkımızı için birlikte ve insanca yaşam gayemiz, hak, hukuk, adalet ve liyakat özlemimiz kazanacak… Millet Kazanacak, Türkiye kazanacak… Önce İnsan zihniyetimiz kazanacak. Bunun için yılmadan, yorulmadan sahada olan, sadece elini değil, gövdesini ve kalbini taşın altına koyan tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR