Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGündemHaberCHP  HARCAMALAR  BELEDİYENİN KAPISINA ASILSIN İSTEDİ BAŞKAN YILDIZKAYA  "ASALIM" TALİMATI VERDİ

CHP  HARCAMALAR  BELEDİYENİN KAPISINA ASILSIN İSTEDİ BAŞKAN YILDIZKAYA  “ASALIM” TALİMATI VERDİ

Spread the love

  Polatlı Belediyesi  meclis toplantısında Belediye faaliyet raporu oylandı. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın 2022 yılı çalışmalarının  değerlendirildiği  mecliste CHP grubu eleştirilerini peş peşe yaptı. Mecliste  CHP Polatlı Belediye meclis üyeleri İhsan Şıracı, Selami Ovacık ve Yüksel Yanmaz  Polatlı Belediye Başkanı Yıldızkaya’yı  belediyenin borçlanması hususunda eleştirerek Yeni belediye binasına  hangi kaynaktan ne kadar  bütçe aktarıldığı kalem kalem tutarların belediye binası kapısına asılması talep edildi.   CHP grubu Başkan Yıldızkaya’yı Polatlı ‘yı  beton yığınına çevirmekle   itham edilirken,    CHP li Şıracı , Belediye Başkanı Mürsel  Yıldızkaya’nın ilçe başkanlığı dönemlerini hatırlatarak   Per-Pa’nın  önünde yaptığı açıklamaları yeniden gündeme taşıdı. Şıracı  Sayın Yıldızkaya  o dönemlerde  Per payı beton yığını diye eleştiriyordu  ama AVM ve Perpa ikisi de beton yığınıdır “dedi.   Polatlı Belediyesi işçilerine yapılan zam oranları ,ilçeye yapılan  tesisler , tesislerin yapıldığı yerler,  hayvan pazarı sıkıntıları, eski borsa, spor müdürlüğü alanı,  imar planlarına yönelik pek çok eleştirilerin  yapıldığı  faaliyet raporunda Belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya iddialara tek tek cevap verdi. Belediye işçilerinin verilen zam oranı ile geçemediklerini belirten CHP Belediye Meclis Üyesi  Selami Ovacık’ a Başkan Yıldızkaya  daha çok veririz “dedi.

 BELEDİYE HİZMET BİNASINA HARCANAN TÜM PARA BELEDİYE BİNASINA ASILACAK

 Yıldızkaya Polatlı Belediyesi başarılı bir belediyedir hizmetlerimiz say say bitmez istediğiniz dönemle  kıyaslayın. Belediye hizmet binasının  borcuda bizim borcumuz  hiç bir bakanlıktan para almadık  biz kendimiz yaptık , belediye binamızda yaptığımız  tüm harcamaları kalem kalem belediye binası

kapısına asalım İhsan beyin bugüne kadar mantıklı tek eleştirisi budur. Asalım” sözleri ile Hesap İşleri Müdürüne talimat verdi. Haberimizin devamını yarınki sayımızda takip edebilirsiniz.

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR