Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGündemHaberBELEDİYE HAVUZ SEZONUNU AÇTI 

BELEDİYE HAVUZ SEZONUNU AÇTI 

Spread the love

 POLATLI BELEDİYESİ SU PARKINDA SEZONU AÇILDI 

SPOT: Su parkında  Tam : 200 TL Öğrenci: 100 TL 

Polatlı da vatandaşların ilgi odağı haline gelen Polatlı Belediyesi su parkı sezonu açtı.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından 2018 yılında hizmete açılan ve her yıl yaz ayları boyunca ailelerden, , gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi gören Polatlı Belediyesi Su Parkı’na girişler başladı.

Bölgenin tek açık  havuz agua olma özelliğini taşıyan Polatlı Belediyesi Su Parkı sıcak havalarda  vatandaşın adresi oldu.

İlçede beş yıldızlı otel konforunu ve her türlü imkanı  sunan su parkı yaz boyunca ziyaretçileriyle buluşturacak. 

Polatlılıların yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen misafirlerle yaz boyunca dolup taşan Polatlı Belediyesi Su Parkı;  ‘Her şey sizin için, sizinle güzel’ parolasıyla Pazartesi günleri hariç haftanın altı günü 11.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet verecek. Hijyen ve sterilizasyon kurallarına büyük önem verilen Su Parkı; haftalık temizlik işlemleri dolayısıyla Pazartesi günleri kapalı olacak.

Polatlı Belediyesi Su Parkı  Giriş Ücretleri  TAM : 200 TL ÖĞRENCİ : 100 TL olarak kararlaştırıldı.

YAZIN EN EĞLENCELİ ANLARI POLATLI’DA AİLELERLE BULUŞUYOR

Polatlı Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalarla sağlık ve hijyen şartları özenle tamamlanarak yenilenen ve sezona hazır hale getirilen Su Parkı; İç Anadolu Bölgesi’nde hizmet veren Aqua Parklar içerisinde uygun fiyatı ve güvenli yapısı ile tercih sebebi oluyor.  Vatandaşlara tekrar kapılarını açan Polatlı Belediyesi Aqua Park; içerisinde bulunan 600 metrekarelik bay ve bayan ayrı iki adet havuz, 200 metrekare çocuk havuzu, 8 adet kaydırak, kafeteryalar, duşlar, soyunma odaları, dezenfeksiyon alanları, asansörler, otopark ve özel etkinlik alanları ile yaz boyunca yine aileleri en eğlenceli anlarla buluşturacak. Aqua Park hususunda bilgi almak isteyen vatandaşlar 0312 622 06 06 ve 0531 281 23 80 numaraları üzerinden Polatlı Belediyesi’ne ulaşabilirler.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR