Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemHaberBAŞVURULAR POLATLI İLÇEYE  YAPILACAK

BAŞVURULAR POLATLI İLÇEYE  YAPILACAK

Spread the love

  YENİDEN REFAH PARTİSİNDE İLK SEÇİM  HEYECANI

Yeniden Refah Partisi’nde 2023 Genel Seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvuruları başladı. Parti tarafından yapılan açıklamada, depremden etkilenen 11 ilden adaylık için başvuracak depremzedelerden ücret alınmayacağı kaydedildi. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere çok az bir süre kala Yeniden Refah Partisi tarafından yapılan duyuru ile 81 ilde milletvekili aday adaylığı için başvurular alınmaya başlandı.  

Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk , Yeniden Refah Partisi’nde 2023 Genel Seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvurularının başladığını duyuru. ÖZTÜRK  Polatlı dan aday adayı olmak isteyenler için “Yeniden Refah Partisi’nden milletvekili aday adaylığı için başvuracak vatandaşlarımız ,  Polatlı ilçe başkanlığımıza başvuru formları ile müracaat edebilecekler.   

Milletvekili aday adaylığı için başvurular 17 Mart Cuma günü mesai bitimine kadar gerçekleştirilebilecek. “dedi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDE İLK SEÇİM HEYECANI

 Öztürk  “23 Kasım 2018 yılında Dr. Fatih Erbakan tarafından, Milli Görüş çizgisinde ‘Yaşanılabilir bir Türkiye’ ve ‘Yeniden Büyük Türkiye’ hedefleriyle kurulan Yeniden Refah Partisi’nde 14 Mayıs 2023’te yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi öncesi ilk seçim heyecanı yaşanıyor.”dedi.

TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN PARTİSİ OLDU

Öztürk, 4 yıl gibi kısa bir sürede 81 il ve 922 ilçede örgütlenen Yeniden Refah Partisi, gerçekleştirdiği 2 büyük olağan kongresi ile Türk siyasi tarihinin en kalabalık olağan kongrelerine imza attığını  ve 300 bin resmi üyesiyle en hızlı büyüyen parti olduğunu kaydetti.

BAŞVURULAR İL VE İLÇE BAŞKANLIKLARINA YAPILABİLECEK

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere çok az bir süre kala 81 ilde milletvekili aday adaylığı için başvurular alınmaya başlandığını kaydeden Öztürk “

Yeniden Refah Partisi’nden milletvekili aday adaylığı için başvuracak vatandaşlarımız Yeniden Refah Partisi  Polatlı ilçe başkanlığına  başvuru formları ile müracaat edebilecekler.   Milletvekili aday adaylığı için başvurular 17 Mart Cuma günü mesai bitimine kadar gerçekleştirilebilecek.”dedi.

MİLLETVEKİLİ ADAYI DEPREMZEDELERDEN ÜCRET ALINMAYACAK

Yeniden Refah Partisi, 6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden etkilenen illerden başvuru yapacak depremzedelerden milletvekili aday adaylığı için ücret almayacak.

HBR AYSUN YILMAZ  BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR