Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemHaberAVCI :HEYECANIMIZ, İNANCIMIZ TAM

AVCI :HEYECANIMIZ, İNANCIMIZ TAM

Spread the love

CHP POLATLI’DA SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Polatlı İlçe Başkanlığı’nın sokak örgütlenmesi öbek çalışmasıyla başlayan ve hali hazırda devam eden seçim sathı mahallindeki çalışmalarını değerlendirdi. Avcı, ‘’ Polatlı’daki yaklaşık 40 bin hanenin 20 binine öbek çalışmalarımızla ulaşmıştık. Deprem ile birlikte Polatlı’ya gelen ailelerimizle dayanışma ruhuyla, kalpten bir bağ kurduk. O gönül bağını devam ettiriyoruz.18 Mart itibariyle de zaten tüm birimleriyle sahada olan örgütümüz  kapı kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık kalp bırakmadan çalışmalarına devam ediyor. Sahadaki net gözlemimiz; Halkın iki ana gündemi var. Deprem ve Ekonomi ‘’ ifadelerine yer verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Polatlı da seçim çalışmalarına hız verdi. 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimlerine ilişkin ile genelinde  gerçekleştirilen çalışmalara yer vererek “ ‘’ Ülkemiz geleceği için hayati bir seçimin arifesinde ‘’ diyen Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Ülkemizin aydınlık geleceğini birlikte kuracak olmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Bu seçimde ülkemizin parlak geleceğini inşa etmek ve içinde bulunduğumuz tam çöküşten çıkabilmek için millet iradesi sandığa tam manasıyla yansıyacak. Bu anlamda seçim öncesi çalışmalarımız seçim gününü de kapsıyor. Sandık sorumlularımız, müşahitlerimiz, okul sorumlularımız, avukatlarımız ve gönüllülerimizle her bir oyun hakkını koruyacağız. Sandık eğitimlerimiz ciddi bir ivme ile devam ediyor. Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılına yakışan, Anayasaya ve demokrasiye uygun, halkın yönelimlerinin ve iradesinin önemsendiği bir seçim süreci geçirmesi için sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Halkımız ülkemizin içinde bulunduğu durumun sebebinin,  kötü ve liyakatsiz yönetim olduğunun bilincinde. Ekonomik enkaz ortada, faturalar, market fişleri her eve giren birer ekonomi gazetesi ve halkımız her gün evlerine gelen  fatura, market fişleri, aidat ismindeki bu finansal gazeteleri okuyor, halkımız yaşadığı gerçekliğin farkında. Depremdeki ilk üç gündeki zafiyet ki helallik de istenmişti bu koordinasyonsuzluk için, halkımız bunun da farkında… Geçen onca zamana rağmen deprem bölgesinde karşılanamayan ihtiyaçlar ortada, halkımız bunun da farkında…  Bu bilinç, ülkenin kaderi ve geleceği için hayati önem taşıyor. Türkiye Cumhuriyetinin 20 yıl sonra tam demokrasiyle yönetilmesini isteyen herkesten, siyasi kimliği ne olursa olsun ülkemizin geleceğini inşa etmek için ellerini taşın altına koymalarını ve mutlaka oylarını kullanmalarını diliyorum. ‘’ dedi.

AVCI “ GENÇLERİMİZ, KADINLARIMIZ, GÖNÜLLÜLERİMİZ MAHALLE MAHALLE, SOKAK SOKAK, KAPI KAPI HEMŞERİLERİMİZLE”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, “Heyecanımız, inancımız tam. Partililerimiz seçime hazır. Rehavete kapılmadan seçim gününe kadar durmadan çalışacağız. Herkes başarıya kilitlenmiş durumda. Bu süreçte rehavete kapılmadan hepimiz gece gündüz demeden, Türkiye’nin geleceği için, insanca yaşam hakkımız, herkes için eşit hukuk ve adalet isteğimiz için, geçim derdi ve gelecek kaygısı olmasın, liyakatli yönetim için  Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi için çalışacağız. Milyonlarca genç geleceklerinden umutsuz! Karamsarlık gençleri sarmalamış durumda. İşte tam da bu yüzden sandığa gidip oy kullanmalarını, umutlarının yeşereceği bir sabaha uyanmalarını istiyoruz. ‘’ ifadelerinde bulundu.

HALKIN GÜNDEMİ BELLİ DEPREM VE EKONOMİ

Avcı “ Sahada o kadar belli ki; Halkın gündemi Deprem ve Ekonomi… Yurttaş, deprem vergileri nerede sorusuna  yol yaptık diyen iktidarın deprem anındaki en kritik 3 günündeki noksanlıklarının farkında, o üç gün için helallik isteyen iktidarın halen çadırlarda kalan yurttaşlarımızın yaşadıkları zorluklar daki etkisizliğinin farkında, konteyner eksiği, su ve hijyen  noktasındaki eksikliklerin farkında… O zor zamanlarda çadır satılmasının vahametinin farkında, 2023 Türkiye’ sindeyiz halâ su, konteyner eksiklikleri ve insanca yaşam olanaklarının sağlanamaması halkın gündeminde… Olası depremler konusunda hazırlık noktasında yurttaşlarımız kaygılı… Ekonominin getirildiği durum tam bir facia…

Her eve fatura, aidat, market fişi adıyla her gün finansal gazeteler giriyor. Halkımız o gazeteleri okumakla kalmıyor, yaşıyor. Markette bir ürünü on gün sonra aynı fiyatta görmek mümkün değil, vatandaş bunun farkında… Kiralar neredeydi nereye geldi, elektrik, doğalgaz faturası neydi ne oldu, peynir, zeytin, çay, şeker, iğneden ipliğe temel ihtiyaç maddeleri nereden nereye geldi, halkımız bunun farkında… Vatandaş, yoksulluk sınırının, açlık sınırının farkında ve lütuf gibi gösterilen maaş zamlarının hayat pahalılığı karşısında eriyip gittiğinin farkında. Genel Başkanımızın halk için kamuoyuna sunduğu önerilerine ‘’ Kaynak Nerede ? ‘’ diyenler o önerilere uymak durumunda kaldı. Halkımız için çözüm önerilerimizi halkımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Halkımızı için birlikte ve insanca yaşam gayemiz, hak, hukuk, adalet ve liyakat özlemimiz kazanacak. Millet Kazanacak, Türkiye kazanacak. Önce İnsan zihniyetimiz kazanacak. Bunun için yılmadan, yorulmadan sahada olan, sadece elini değil, gövdesini ve kalbini taşın altına koyan tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR