Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGündemHaberAVCI: CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE 2 BİN 269 SANDIKTA FARKLILIK TESPİT EDİLDİ

AVCI: CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE 2 BİN 269 SANDIKTA FARKLILIK TESPİT EDİLDİ

Spread the love

AVCI ESAS SEÇİM ŞİMDİ BAŞLIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, 14 Mayıs Seçimlerine dair değerlendirmelerde bulundu .Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’Cumhurbaşkanlığı seçim süreci devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2 bin 269 sandıkta farklılık tespit edildi. Bunlarla ilgili itirazlar Pazartesi günü itibariyle yapıldı. 28 Mayıs’taki seçim tek pusula ile ve çok daha basit olacak. 14 Mayıs’taki seçimin kazananı olmadı. Cumhurbaşkanı güven oyu alamadı. Yeni bir maça çıkılacak ve sıfır sıfır başlıyor. Özellikle gençlerimizin kararı etkili olacak”sözleri ile “asıl seçim şimdi başlıyor” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, 14 Mayıs Seçimlerine dair değerlendirmelerde bulundu. Avcı, ‘’ Millet iradesi seçim sürecinde kilometreyi sıfırladı, bir tur daha dedi. Cumhurbaşkanlığı seçiminde itirazlarımız neticesinde hakikate yönelik bir sonuç çıkmadığı takdirde,  yarış için yeni bir süreç daha başlayacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz sözü her durumda kutup yıldızımızdır. ‘’ Umutsuz durumlar yoktur. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim. ‘’ Bizler umudunu hiçbir şartta yitirmeyenler olarak, demokrasiden, hak, hukuk ve adaletten, yoksullukla mücadeleden yana, halktan yana duruşumuzu sürdüreceğiz. ‘’ ifadelerinde bulundu.

AVCI  “CUMHURBAŞKANI GÜVEN OYU ALAMADI”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’Cumhurbaşkanlığı seçim süreci devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2 bin 269 sandıkta farklılık tespit edildi. Bunlarla ilgili itirazlar Pazartesi günü itibariyle yapıldı. 28 Mayıs’taki seçim tek pusula ile ve çok daha basit olacak. 14 Mayıs’taki seçimin kazananı olmadı. Cumhurbaşkanı güven oyu alamadı. Yeni bir maça çıkılacak ve sıfır sıfır başlıyor. Özellikle gençlerimizin kararı etkili olacak. Ekonomiden hukuka, eğitimden düşünce ve ifade özgürlüğüne nasıl bir gelecek istediklerine gençlerimiz hür iradeleri ile karar verecek. Genel Başkanımız seçim süreci boyunca, kapsayıcı duruşundan, vicdan ilkelerinden ayrılmadı ve gerçek bir devlet adamı kimliği sergiledi. Ayrıştırmadı, ötekileştirmedi.Gençlere, kadınlara, emeklilere, emekçilere ve deprem bölgesine yönelik vaat ve projelerini tüm Türkiye ile paylaştı. Bizler milletimizin ferasetine güveniyoruz. En doğru kararı verecektir. ‘’ ifadelerine yer verdi.

AVCI “ GENÇLERİMİZ, KADINLARIMIZ, TÜM ÖRGÜTÜMÜZ YİNE SAHADA YİNE SANDIKLARDAYIZ ‘’  

Polatlı’da seçime katılımda artış gözlenirken, yurt sathında sandığa gitmeyenlerin ciddi bir oran oluşturduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Yurttaşlarımız ciddi bir karar verecekler. Bu anlamda aziz Milletimizin ferasetine güvenimiz tamdır. Biz İlçe Örgütü olarak yine sahada, yine sandıklarımızın başında olacağız. Demokrasinin inşâsı için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirdik, getirmeye de devam edeceğiz. ‘’ dedi.

 HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR