Salı, Aralık 5, 2023
Ana SayfaGündemGÜNGÖR: MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

GÜNGÖR: MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Spread the love

GÜNGÖR: MİRAÇ KANDİLİNİ TEBRİK EDİYOR, MİLLETİMİZİN BİRLİK BERABERLİĞİNE VESİLE OLMASINI  DİLİYORUM

MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör Miraç Kandili dolayısıyla yatığı açıklamada “ depremde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Türk Milleti olarak yaralarımızı sararak bu acı günleri geride bırakmamızı, tekrarının yaşanmamasını temenni ediyorum. Tüm Türk-İslâm Âleminin Miraç Kandilini tebrik ediyor, milletimizin birlik beraberliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun. “dedi.

MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör’ün Miraç Kandili Mesajında “Milletçe içerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde Miraç Kandilini birlik ve beraberlik bilinciyle; dualarla, sağlıklı ve bereketli günlere hızla kavuşma isteğiyle karşılıyoruz. Miraç; alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (SAV)’in, Yüce Allah’ın sonsuz kudreti ile bir gecede, önce Mescid-i Aksa’ya getirilip ardından da Sidretü’l Münteha denilen en üst makama yükseltilişini ifade eden, sadece gerçek imanla anlaşılabilecek büyük bir mucizedir.Bu kutsal mucize, Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla doludur. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)’in şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükseliş ufku olan Miraç; insanların kurtuluşuna vesile olan, merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu mübarek bir gecedir. Günlerdir olduğu gibi bu mübarek gecede de tüm dualarımız deprem bölgelerinde hayatlarını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için olacaktır. Yüreklerimiz bu elim felaketten etkilenen ailelerimiz ile birlikte atmaya devam edecektir. 

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha depremde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Türk Milleti olarak yaralarımızı sararak bu acı günleri geride bırakmamızı, tekrarının yaşanmamasını temenni ediyorum. Tüm Türk-İslâm Âleminin Miraç Kandilini tebrik ediyor, milletimizin birlik beraberliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun. “ifadeler,ne yer verdi.

HBR AYŞE KÖKSAL

İLGİLİ YAZILAR

5 ARALIK 2023 SALI

1 ARALIK 2023 CUMA

- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR