Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaGündemDEMİR : TÜRKİYE’M, BAŞIMIZ SAĞOLSUN  BU GECE TÜRKİYEMİZİN MİRACI OLSUN

DEMİR : TÜRKİYE’M, BAŞIMIZ SAĞOLSUN  BU GECE TÜRKİYEMİZİN MİRACI OLSUN

Spread the love

 DEMİR: MİRAÇ GECEMİZİN ÜLKEMİZ VE İSLAM ALEMİNİN MİRACI OLMASI DİLEĞİ İLE…

Ak parti ilçe başkanı Aysel Demir “ Ülkemizin yaşamış olduğu acı günlerde millet olarak Ümmet olarak insanlık olarak birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde olmalıyız. Son yaşadığımız Afet şunu göstermiştir ki ,dünya malı dünyada kalır, makamların unvanların hepsi geçici, kalacak olan kubbede hoş bir seda ,binlerce can ,binlerce hayat sadece saniyeler içerisinde değişti yok oldu. Fani olan dünyaya ,geçici olan unvan ve makamlara itibar edilip bağlanmadan, aslolan insanlık diyerek hareket etmeliyiz.”dedi.

         Ak parti ilçe başkanı Aysel Demir miraç kandilini kutladı. Demir “ Ülkemizin yaşamış olduğu acı günlerde millet olarak Ümmet olarak insanlık olarak birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde olmalıyız. Son yaşadığımız Afet şunu göstermiştir ki ,dünya malı dünyada kalır, makamların unvanların hepsi geçici, kalacak olan kubbede hoş bir seda ,binlerce can ,binlerce hayat sadece saniyeler içerisinde değişti yok oldu. Fani olan dünyaya ,geçici olan unvan ve makamlara itibar edilip bağlanmadan, aslolan insanlık diyerek hareket etmeliyiz. Mübarek üç ayların içerisindeyiz ,dinimizde mübarek gün ve gecelerden birisi olan miraç gecemizin ve kandilimizin tüm insanlığa hayırlar getirmesi dileğiyle, milletimizin ve İslam dünyasının miraç kandilini kutluyorum.

Gün vardır; bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize, bu gece dua edelim rabbimize’’ sofranız  afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu olsun. Geçmiş olsun Türkiye’m, başımız sağolsun. Türkiye’m,Miraç gecemizin ülkemiz ve İslam aleminin miracı olması dileği ile…Hayırlı kandiller diliyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR