Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaGündemADD POLATLI ŞUBEDE YENİDEN HATİOPOĞLU

ADD POLATLI ŞUBEDE YENİDEN HATİOPOĞLU

Spread the love

HATİPOĞLU GÖREVE KALDIĞI YERDEN DEVAM

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi Hafta sonu olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. ADD Polatlı şube başkanı Hatice Hatipoğlu başkanlığında yapılan olan genel kurul Cumartesi günü saat 13.00 ‘de Kent Konseyi binasında gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Hatice Hatipoğlu üyelerin güvenoyu ile yeniden başkanlığa seçildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi seçimini yaptı. 2023 yılı olağan genel kurulunu tamamlayan Atatürkçü Düşünce derneği Polatlı şube Başkanlığına mevcut başkan Hatice Hatipoğlu yeniden seçildi. ADD Polatlı şube başkanı Hatice Hatipoğlu başkanlığında yapılan olan genel kurul Cumartesi günü saat 13.00 ‘de Kent Konseyi binasında gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Hatice Hatipoğlu üyelerin güvenoyu ile görevine kaldığı yerden devam edecek.

YARALARIMIZI HE BİRLİKTE SARACAĞIZ

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak 2022 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalara yer vererek hayata geçirilen projelere yer veren Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şube başkanı Hatice Hatipoğlu “dün olduğu gibi yarında  çalışmaya azimle umutla mücadele ile devam edeceğiz”dedi.  Genel kurula katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür eden Hatipoğlu kongrede  Ülkemizde meydana gelen  büyük deprem afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı   dileyerek yaralılara acil şifalar temennisinde bulunarak yaralarımızı hep birlikte saracağız “dedi.   

 DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Genel kurulda  2022 dönemi faaliyet raporunu  üyeleri ile paylaşan   Hatipoğlu “Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak Gazeteci-Yazar Uğur MUMCU’yu katledilişinin 29.yılında Polatlı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtında soğuk havaya rağmen üyelerimiz ve halkımızla beraber saygı ile andık.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak, ADD Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen “Yılın Atatürkçüsü Ödülleri”ne katıldık. 

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında ilçemizde İranlı kadın yazar Sara Baherirad’ı konuk ettik.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, sabah Polatlı Atatürk Anıtı önünde, öğlen genel merkezimiz, tüm ADD şubelerimizle birlikte ATO’da “YENİDEN ATATÜRK CUMHURİYETİ” manifesto toplantısında, öğleden sonra ise Anıtkabir’de Atamızı ziyaret ederek kutladık.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi ATATÜRK KORULUĞU’nda çalışmalar hız kesmeden devam etti. 2022 yılında da Orman Bakanlığı’mızın koruluğumuza hibesi 150 tüplü ağacın dikimi gerçekleşti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi Başkanı Av.Hatice Hatipoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tunceli gezileri esnasında Tunceli Belediye başkanı sayın Fatih Mehmet Maçoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak 3.Gordion Yarı Maratonu spor organizasyonunda yer almaktan mutluluk ve onur duyduk.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak Atamızın Samsun’a çıkışının 103.yıl dönümünü ve Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Polatlı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtında CHP Polatlı ilçe teşkilatımızla beraber kutladık. Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kuruluşunun 33. yıldönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle resmi tören ile genel başkanımız sayın Hüsnü Bozkurt’un öncülüğünde Anıtkabir’de Atamızın huzurundaydık.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak, Polatlı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’nın çevresine demir ferforje yaptırdık. 

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak Sakarya Zaferi’nin 101.yılı kutlamalarında üyelerimiz ile birlikte açılış kortejinde yürüdük. Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak Sakarya Zaferi’nin 101.yılı kutlamalarında üyelerimiz ile birlikte açılış kortejinde yürüdük. Polatlı Cumhuriyet Meydanında büyük Zafer’in coşkusuna halkımızla ortak olduk.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı açık hava etkinliği gerçekleştirerek kutladık. Halkımızla, hemşerilerimiz ile iç içe olduk.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak ADD Genel Merkezinizin düzenlediği 2022 yılı Danışma Toplantısı’na katılım sağladık.Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak Dr.Necip Hablemitoğlu’nu aramızdan ayrılışının 20. yıl dönümünde andık.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ  BENLİ

İLGİLİ YAZILAR
- Advertisment -

SON DAKİKA

SON YORUMLAR